Судно "Норд"

11 лютого 2019


Прокуратура АРК вимагає від капітана "Норду" з'явитися в суд Києва

Капітан керченського судна «Норд» Володимир Горбенко, який, за інформацією російських ЗМІ, знаходиться в Криму, буде зобов'язаний з'явитися в Оболонський районний суд Києва, де розглядається справа щодо нього.


Слободян спростовує заяву капітана судна "Норд" про "офіційний" виїзд до Криму

Помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян вважає, інформація капітана судна "Норд" Володимира Горбенка про те, що він офіційно і на законних підставах виїхав до окупованого Криму, не відповідає дійсності.


Пєсков практично підтвердив, що капітана "Норду" вивезли в Крим спецслужби РФ

Відмова прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова коментувати інформацію про те, що капітан судна "Норд" Володимир Горбенко був вивезений до окупованого Криму російськими спецслужбами, непрямо її підтверджує.

30 січня 2019

29 січня 2019

28 січня 2019


Адвокат звинуватив спецслужби у зникненні капітана судна "Норд". СБУ заперечує

Адвокати капітана кримського судна «Норд» Володимира Горбенка, обвинуваченого у незаконному рибному промислі та порушенні порядку в'їзду і виїзду з анексованого Криму, заявили про його зникнення.

25 січня 2019

08 січня 2019

07 листопада 2018


Заарештоване російське судно «Норд» не змогли продати з першого разу

Російське судно «Норд» буде перевиставлене на аукціон зі зниженням ціни, оскільки торги, які були заплановані на 7 листопада, так і не відбулись, тому що жоден із зареєстрованих учасників не сплатив гарантійний внесок для участі у торгах.

30 жовтня 2018

23 жовтня 2018

19 жовтня 2018


Прокуратура передала АРМА арештоване судно "Норд"

Прокуратура АР Крим на виконання рішення суду передала Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештоване кримське судно "Норд". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-