Стенограма

07 грудня 2019

19 листопада 2019


У Радбезі США пояснили розбіжності у версіях першої розмови Трампа й Зеленського

Представник Ради національної безпеки США підполковник Олександр Віндман визнав, що версія оприлюдненої недавно стенограми вітального дзвінка Дональда Трампа Володимиру Зеленському від 21 квітня була неточною, але наполягає, що по суті вона вірна.

15 листопада 2019

06 листопада 2019


У США назвали ім'я розвідника, який подав скаргу на розмову Трампа з Зеленським

У Сполучених Штатах Америки назвали ймовірне ім'я співробітника спецслужб, який подав скаргу на телефонну розмову президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

05 листопада 2019

04 листопада 2019


Імпічмент Трампа: стенограму допитів обіцяють опублікувати протягом п'яти днів

Протягом найближчих п’яти днів буде оприлюднено стенограми допиту усіх свідків, які були допитані в Палаті представників Конгресу США у рамках ініційованої демократами процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

01 листопада 2019


Імпічмент Трампа: стенограми закритих слухань можуть опублікувати наступного тижня

Голова спецкомітету з питань розвідки Палати представників Адам Шифф заявив, що стенограми закритих слухань у рамках процедури імпічменту Дональда Трампа можуть бути оприлюднені вже наступного тижня.

31 жовтня 2019


Помпео наполягає, що розмова Трампа із Зеленським була "доречною"

Після гучних свідчень у Конгресі США про "подвійну" політику Білого дому щодо України зі спробами зібрати компромат на Джо Байдена, держсекретар Помпео вважає "належним" спілкування президентів Трампа й Зеленського під час ключової телефонної розмови у липні цього року.

30 жовтня 2019

16 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-