СТБ

13 серпня 2019

Бородянський підтвердив, що є претендентом на пост міністра гуманітарної політики

Позаштатний радник Президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський підтвердив, що є одним із претендентів на посаду керівника міністерства гуманітарної політики, яке планують створити, однак, рішення щодо його можливого призначення наразі не прийнято.

16 липня 2019

01 липня 2019

11 січня 2019

Стець доручив провести аудит витрат на створення муралу в метро “Осокорки”

Міністр інформаційної політики Юрій Стець доручив державному секретарю Мініфорполітики Артему Біденку провести комплексний аналіз процедури закупівлі послуг щодо створення монументального настінного розпису станції Київського метрополітену “Осокорки”.

14 листопада 2018

Нацрада позапланово перевірить СТБ

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу "СТБ" у зв'язку з ознаками порушення мовлення у день вшанування пам’яті жертв Батуринської трагедії 1708 року.

16 березня 2018

Нацрада візьметься за СТБ та Інтер через показ радянських фільмів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на наступному засіданні розглядатиме питання щодо показу на телеканалах СТБ та "Інтер" радянських фільмів із російськими акторами, внесених до "чорного списку".

15 січня 2018

11 січня 2018

06 жовтня 2017

Телеканалу "СТБ" попри суди з Нацрадою дали ліцензію ще на сім років

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення продовжила термін дії ліцензії на сім років телеканалу "СТБ" (ПрАТ "Міжнародний медіа центр-СТБ") на ефірне аналогове мовлення у 66 населених пунктах України.

09 березня 2017

Нацрада оштрафувала СТБ на 1,65 мільйона

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал СТБ на понад 1 млн 650 тисяч гривень за показ програм, які можуть завдати шкоди дітям та підліткам, у непередбачений для цього час, а саме до 23:00.

19 січня 2017

Нацрада перевірить СТБ через скандальну "Битву екстрасенсів"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила сьогодні на своєму засіданні позапланову перевірку телеканалу СТБ щодо дотримання норм законодавства під час трансляції 15 січня програми "Битва екстрасенсів" виробництва російського телеканалу ТНТ, в якій брали участь російські військові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-