Справа Шеремета

30 квітня 2021


Суд відпустив Антоненка з-під варти

Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід для обвинувачуваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

28 квітня 2021

13 квітня 2021

31 березня 2021

30 березня 2021

26 березня 2021

23 березня 2021

16 березня 2021

23 лютого 2021

16 лютого 2021

10 лютого 2021

02 лютого 2021


Суд продовжив запобіжні заходи Антоненку, Кузьменко і Дугарь до 2 квітня

Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 квітня включно дію запобіжних заходів обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов'язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.


Прокурори просять продовжити запобіжні заходи Антоненку, Кузьменко та Дугарь

Шевченківський райсуд Києва почав розгляд клопотань прокурорів щодо продовження запобіжних заходів обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строку дії обов'язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.

26 січня 2021

22 січня 2021


Клименко - про справу Шеремета: Нам поки не давали дозволу на слідчі дії в Білорусі

В рамках кримінального провадження з приводу пошуків замовників убивства журналіста Павла Шеремета Національна поліція поки що не отримала дозволу на проведення слідчих дій на території Білорусі.

19 січня 2021


«Білоруські свідчення» не змінять версію слідства щодо Антоненка, Кузьменко і Дугарь - джерело

Свідчення ексспівробітника білоруського спецпідрозділу "Алмаз" Ігоря Макара у рамках розслідування кримінальної справи щодо організаторів убивства журналіста Павла Шеремета не змінять версію слідства відносно підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко і Яни Дугарь.


У поліції розповіли про допит білоруського екссиловика у справі Шеремета

Поліцейські у рамках кримінального провадження щодо пошуку замовників вбивства журналіста Павла Шеремета допитали розпорядника оприлюднених раніше у ЗМІ аудіозаписів, ексспівробітника білоруських спецслужб Ігоря Макара.


Справа Шеремета: білоруський екссиловик дав свідчення у Києві

Ексспівробітник білоруського спецпідрозділу «Алмаз» Ігор Макар, який опублікував аудіозапис обговорення посадовими особами КДБ Білорусі усунення політичних опонентів, дав свідчення у Києві у справі про вбивство Павла Шеремета.

14 січня 2021

06 січня 2021


Вбивство Шеремета: в Україні вже проводять експертизу голосів із «білоруських плівок»

Плівку з голосами оприлюднених аудіозаписів ймовірних розмов керівництва КДБ Білорусі, де обговорювали вбивство журналіста Павла Шеремета, передали на експертизу, результат буде відомий за кілька тижнів, можливо, місяць.

05 січня 2021


Ніхто із обвинувачених у справі Шеремета не має відношення до білоруського КДБ - Кузьменко

Обвинувачена у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко заявила, що ніхто з трьох обвинувачених у цій справі — ні вона сама, ні Андрій Антоненко, ні Яна Дугарь — не мають жодного відношення до білоруського КДБ.

04 січня 2021


Білоруські записи щодо Шеремета підтверджують версію слідства – МВС

У МВС вважають, що нові записи 2012 року, на яких начебто білоруські спецслужби обговорюють намір убити журналіста Павла Шеремета вибухівкою, відповідають нинішній версії слідства і на справі групи ветеранів АТО та волонтерів не позначаться.

17 грудня 2020


Суд залишив Антоненка під вартою попри погіршення стану здоров'я

Шевченківський районний суд міста Києва не задовольнив клопотання захисту Андрія Антоненка, фігуранта справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, про зміну йому запобіжного заходу через погіршення стану здоров'я та підозру на COVID-19.

10 грудня 2020

07 грудня 2020

13 листопада 2020


Справа Шеремета: суд назвав дату розгляду апеляції Антоненка

Київський апеляційний суд розгляне апеляційну скаргу адвоката обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка Дмитра Кругового на продовження тримання його під вартою 7 грудня.

11 листопада 2020

06 жовтня 2020


Справа Шеремета: біля суду сталася штовханина між активістами та поліцією

Після судового засідання у справі про вбивство Павла Шеремета група осіб біля Апеляційного суду столиці перешкоджала виїзду спецтранспорту, а згодом перекрила дорожній рух на вулиці Солом’янській.


Суд розглядає апеляцію на продовження арешту Антоненку

Київський суд розглядає апеляційну скаргу на обрання обвинуваченому у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерану АТО і музиканту Андрію Антоненку («Ріффмастеру») запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

05 жовтня 2020

04 вересня 2020

02 вересня 2020


Справа Шеремета: захист Антоненка подав апеляцію на арешт

Захист фігуранта справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерана АТО і музиканта Андрія Антоненка («Ріффмастера») подав апеляційну скаргу на обрання Шевченківським райсудом Києва йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

25 серпня 2020

18 серпня 2020


Справа Шеремета: захист Антоненка виклав докази на спростування обвинувачення

Захист підозрюваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерана АТО Андрія Антоненка (Ріффмастера) опублікував матеріали, відкриті стороні обвинувачення, а також повні копії його трьох сторінок у соцмережах.

12 серпня 2020


Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою

Київський апеляційний суд не задовольнив апеляцію захисту підозрюваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета ветерана АТО Андрія Антоненка ("Ріффмастера") на ухвалу суду першої інстанції про продовження йому строку тримання під вартою. 

10 серпня 2020

03 серпня 2020


Суд знову переніс апеляцію на арешт Антоненку

Київський апеляційний суд переніс на 12 серпня розгляд апеляційної скарги захисту підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненка ("Ріффмастера") на продовження арешту.

27 липня 2020


Вбивство Шеремета: апеляцію на продовження арешту Антоненку перенесли

Київський апеляційний суд переніс на 3 серпня розгляд апеляційної скарги захисту підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненка («Ріффмастера») на продовження арешту.

23 липня 2020

20 липня 2020


Дугарь не має беззаперечного алібі у справі Шеремета - МВС

У МВС стверджують, що підозрювана у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь не має беззаперечного алібі, яке підтверджує неможливість її співучасті у злочині.

17 липня 2020


Справа Шеремета: сестра Кузьменко вказала важливу деталь, зафіксовану камерами спостереження

Сестра підозрюваної у справі Шеремета Юлії Кузьменко звертає увагу на її різницю у зрості з Андрієм Антоненком, що суперечить зображенням імовірних убивць з камер спостереження.

13 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-