Шойгу

21 вересня 2022


У кремлі засекретили дані про точну кількість мобілізованих до армії за указом путіна

Прессекретар президента росії дмитро пєсков заявив, що неопублікований, сьомий пункт президентського указу про часткову мобілізацію, пов'язаний із кількістю мобілізованих, однак його деталі публічно не розголошуватимуть.

02 вересня 2022


«Війна між паркетними генералами»: в армії рф можуть змінити вище керівництво

Між міністром оборони російської федерації сергієм шойгу та головнокомандувачем військами національної гвардії рф віктором золотовим, імовірно, розгорілася боротьба за роль «керівника війни».

29 серпня 2022

26 серпня 2022


Наступ рф в Україні застопорився через запеклий опір українців - Міноборони Британії

російський військовий наступ в Україні застопорився через погане виконання задач їх військових та запеклий опір українців, а не внаслідок свідомого рішення російських генералів, як про це заявляє глава міноборони рф сергій шойгу.

25 серпня 2022

18 серпня 2022

03 серпня 2022

22 липня 2022

20 липня 2022

18 липня 2022

01 липня 2022


До Маріуполя з «інспекцією» прибув заступник Шойгу

До Маріуполя з "інспекцією" прибув заступник міністра оборони рф Тимур Іванов - перевіряв, як триває зведення фортифікаційних споруд, частиною яких окупанти роблять модульні будинки для місцевих жителів.

24 травня 2022

21 травня 2022

13 травня 2022


Глава Пентагону в особистій розмові закликав шойгу негайно припинити вогонь в Україні

Міністр оборони США Ллойд Остін уперше за кілька останніх місяців провів розмову з главою міноборони росії шойгу, наголосивши при цьому на негайному припиненні бойових дій в Україні.

02 травня 2022


Міністр оборони Туреччини обговорив із шойгу питання безпеки при евакуації людей з Маріуполя

Міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар під час телефонної розмови з міністром оборони рф сергієм шойгу обговорив актуальні питання безпеки евакуації мирного населення, зокрема з Маріуполя.

29 березня 2022

23 березня 2022

22 березня 2022


У росії генерала відправили під домашній арешт через величезні втрати в Україні

Міністр оборони росії сергій шойгу усунув від виконання обов'язків командувача 6-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта єршова владислава миколайовича, звинувативши його у величезних втратах особового складу.

18 березня 2022


У росії хочуть виключити Зеленського «з культурного порядку денного»

Міністр оборони рф сергій шойгу вимагає припинити покази фільмів за участю Президента України Володимира Зеленського, а також реалізацію проєктів продюсера та режисера українського походження Олександра Роднянського.

11 березня 2022


рф може наростити угруповання на західних кордонах проти країн НАТО

На засіданні ради безпеки росії глава міноборони сергій шойгу доповів президентові рф володимиру путіну про розробку заходів з нарощування російського угруповання на західних рубежах країни, проти країн НАТО.

28 лютого 2022


Шойгу доповів Путіну, що «стратегічні сили» з ядерною зброєю розпочали посилене чергування

Міноборони РФ Сергій Шойгу доповів президентові Росії Володимиру Путіну, що чергові сили ракетних військ стратегічного призначення, Північного та Тихоокеанських флотів Дальньої авіації країни розпочали бойове чергування посиленим складом.

18 лютого 2022


Глава Пентагону застеріг Шойгу від подальшої ескалації навколо України

Міністр оборони США Ллойд Остін застеріг главу міноборони РФ Сергія Шойгу від посилення силового напруження навколо України та закликав його відвести російські війська від українського кордону до місць постійної дислокації.

15 лютого 2022

12 лютого 2022


Глава Пентагону застеріг міністра оборони РФ щодо ескалації навколо України

Глава Пентагону Ллойд Остін провів телефонну розмову з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу в контексті нарощування російських сил навколо України та на тлі занепокоєння США можливістю нової військової агресії РФ у регіоні.

31 січня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-