Сійярто

29 березня 2022

09 лютого 2022

28 січня 2022


У МЗС назвали надуманими судженнями слова Сійярто про «утиски» нацменшин

Міністерство закордонних справ України категорично відкинуло твердження міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто про існування в Україні політики порушення прав національних меншин.

01 грудня 2021

26 листопада 2021

06 жовтня 2021

22 липня 2021


Кулеба пояснив, чому поїздка Сійярто в зону ООС важлива для Ради Європи

Перший візит головуючого в Комітеті міністрів Ради Європи міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петера Сійярто на Схід України є знаком того, що збройний конфлікт перебуває у фокусі Комітету.

21 липня 2021


Сійярто 22 липня відвідає Україну

Головуючий у Комітеті міністрів Ради Європи, міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто 22 липня відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

07 липня 2021

21 червня 2021

13 травня 2021


Кулеба і Сіярто домовились продовжити діалог про освіту і нацменшини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сіярто домовилися продовжити діалог з питань освіти і національних меншин на основі дотримання українського законодавства.

12 травня 2021


Кулеба хоче завтра зустрітися з Сіярто

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба ініціював зустріч з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто 13 квітня в Братиславі.

28 січня 2021

27 січня 2021


Сіярто запевняє, що говорити про угорський сепаратизм на Закарпатті немає сенсу

Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сіярто переконує, що підтримка спільноти угорців на Закарпатті є підтримкою і допомогою українсько-угорським відносинам, про сепаратизм мова не йде.

26 січня 2021


Кулеба чекає від Сіярто конкретних ідей щодо розвитку двосторонніх відносин

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба очікує від майбутньої зустрічі з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто конкретних ідей щодо руху вперед у двосторонніх відносинах з повагою один до одного.


Глава МЗС Угорщини 27 січня відвідає Україну

Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сіярто 27 січня відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

14 січня 2021


Кулеба анонсував візит Сіярто в Україну

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відвідає Україну з політичним візитом для пошуку шляхів подолання кризи у відносинах між країнами, яка виникла після втручання окремих угорських посадовців у місцеві вибори в нашій країні.

01 грудня 2020


Глава МЗС Угорщини закликав ОБСЄ направити спецмісію на Закарпаття

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час телефонної розмови з в.о. глави МЗС Албанії, яка головує в ОБСЄ, Гентом Чакаєм попросив направити спецмісію організації на Закарпаття через обшуки в представників угорських нацменшин.

25 листопада 2020

10 листопада 2020


Клімкін: До останнього українсько-угорського протистояння призвела відверта провокація Сіярто

Клімкін назвав абсолютно свідомою провокацією допис міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, який призвів до чергової кризи в українсько-угорських відносинах.

06 листопада 2020

05 листопада 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-