Седлецька

18 жовтня 2018

25 вересня 2018

Генпрокуратура на вимогу ЄСПЛ зупинила отримання даних з телефону Седлецької

Генпрокуратура на вимогу Європейського суду з прав людини протягом місяця утримається від отримання інформації про геолокацію мобільних телефонів журналісток Наталії Седлецької і Христини Бердинських.

18 вересня 2018

Суд частково обмежив доступ ГПУ до даних з телефону Седлецької

Апеляційний суд Києва частково задовольнив позов головного редактора програми "Схеми" Наталії Седлецької, яка оскаржила рішення Печерського суду, який надав доступ слідчим Генпрокуратури до її телефонних контактів і повідомлень за 17 місяців.

14 вересня 2018

11 вересня 2018

Луценко стверджує, що у "справі Седлецької" немає жодних підводних каменів

Генпрокурор Юрій Луценко не виключає вірогідності, що в неробочий час прийде на ефір до журналіста і редактора програми "Схеми" Вікторії Седлецької, яка виступає свідком у справі, що розслідується ГПУ.

07 вересня 2018

05 вересня 2018

Нардеп: Седлецька не єдиний журналіст, якого прокуратурі дозволили "слухати"

Наталія Седлецька була не єдиним журналістом, щодо якого прокуратура отримала дозвіл суду на розкриття трафіку у рамках розслідування кримінального провадження стосовно директора НАБУ Артема Ситника.

Єврокомісія занепокоєна ситуацією навколо головреда програми "Схеми"

Рішення Печерського райсуду про надання Генеральній прокуратурі доступу до мобільного телефону журналістки і головреда програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької викликає серйозні запитання в Єврокомісії.

Журналістка "Схем" відмовилася надавати інформацію слідству - Луценко

Оскільки журналіст і головний редактор програми "Схеми" Наталія Седлецька відмовилася надавати інформацію, у слідства не було іншого варіанта, як звернутися до суду для отримання доступу інформації з її телефону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-