Павло Шаройко

04 жовтня 2019


Шаройко подякував Зеленському і Лукашенку за звільнення

Український журналіст Павло Шаройко, раніше засуджений до восьми років ув’язнення в Білорусі і звільнений 4 жовтня, подякував Президенту України Володимиру Зеленському та Президенту Білорусі Олександру Лукашенку за своє звільнення.


Суд у Чернігові звільнив з-під варти білоруса, обвинуваченого у шпигунстві

За день до зустрічі Зеленського й Лукашенка Новозаводський районний суд Чернігова звільнив з-під варти громадянина Білорусі Юрія Політику, обвинуваченого в збиранні секретної інформації на користь "невизначеного державного органу Білорусі".

01 жовтня 2019

26 вересня 2019

21 грудня 2017

29 листопада 2017

27 листопада 2017

25 листопада 2017

24 листопада 2017


Шаройка могли затримати за статті про "Запад-2017" - польські депутати

Група депутатів Сейму Польщі у відкритому зверненні до влади Білорусі закликала поважати права затриманого українського журналіста Павла Шаройка і забезпечити на території республіки безперешкодну діяльність усіх ЗМІ, зокрема й іноземних.

23 листопада 2017


У Брюсселі активісти провели акцію на підтримку Сущенка й Шаройка

У Брюсселі під час маніфестації проти режимів президентів РФ та Білорусі Володимира Путіна й Олександра Лукашенка вимагали звільнити ув’язнених українських журналістів Романа Сущенка і Павла Шаройка.

22 листопада 2017

21 листопада 2017


Справа Шаройка: НСТУ заявляє, що не співпрацює зі спецслужбами

Національна суспільна телерадіокомпанія України заявляє, що не співпрацює з розвідкою, а до роботи власкора Українського радіо в Білорусі Павла Шаройка, якого КДБ Білорусі звинуватив у шпигунстві, претензій не має.

20 листопада 2017


Тимчук про справу Шаройка: Через спілкування з ФСБ у КДБ Білорусі атрофувався мозок

Заява КДБ Білорусі про те, що журналіст Павло Шаройко працював у Білорусі як агент під прикриттям і створював власну агентурну мережу, така ж безглузда, як і "справа українських диверсантів" у Криму.


Польський депутат назвав арешт Шаройка замахом на свободу ЗМІ

Арешт у Білорусі українського журналіста, кореспондента “UA:Українське Радіо” Павла Шаройка є замахом на свободу ЗМІ і ставить під сумнів роль Мінська як нейтральної країни по відношенню до конфлікту між Росією та Україною.

18 листопада 2017


Держдеп поки не коментує арешт Шаройка, але виступає за права журналістів

Державний департамент США поки не коментує ситуацію із затриманням власного кореспондента Українського радіо Павла Шаройка в Республіці Білорусь, однак виступає за дотримання прав журналістів та свободи слова.

17 листопада 2017


Спецоперація Білорусі проти Шаройка свідчить про "роль сателітів Москви" – ІС

Затримання в стилі НКВД-ФСБ білоруськими спецслужбами українського журналіста Павла Шаройка "за підозрою в шпигунстві" є черговим свідченням того, що влада Білорусі остаточно обрала курс на повне підпорядкування режиму Путіна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-