Шаріна

16 серпня 2017


Адвокати Шаріної кажуть, що суд третій місяць не дає протокол засідання

Міщанський суд Москви третій місяць не може виготовити протокол судового засідання у справі екс-директора бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, необхідний для ознайомлення і роботи з ним адвокатів.

13 червня 2017


Адвокати Шаріної оскаржили її вирок

Адвокати колишнього директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, засудженої до 4 років ув'язнення умовно, направили апеляційну скаргу на вирок до Міщанського суду Москви.

06 червня 2017


Адвокат Шаріної: у РФ зараз умовний термін для невинуватої людини – вже досягнення

Іван Павлов, адвокат екс-директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної заявив: те, що його підзахисна отримала умовний термін - добре. А те, що вирок був по суті переписаним обвинувальним висновком - погано.

05 червня 2017


Екс-директор Бібліотеки української літератури отримала чотири роки умовно

Міщанський суд Москви визнав винною та призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі умовно колишній директорці БУЛ Наталії Шаріній за звинуваченням в екстремізмі та розтраті коштів установи.

01 червня 2017

30 травня 2017

29 травня 2017


Справа БУЛ: Шаріна просить виправдальний вирок

Колишній директор Бібліотеки української літератури Наталія Шаріна виступила в Міщанському суді Москви з останнім словом. Вона відкинула всі звинувачення на свою адресу і попросила про виправдальний вирок.


Прокурор просить для Шаріної п'ять років умовно

Прокурор попросив московський суд засудити колишнього директора Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну до п'яти років позбавлення волі умовно з п'ятирічним випробувальним терміном.

19 травня 2017


Суд у справі Шаріної перенесли на 25 травня

Міщанський суд Москви продовжить розгляд справи колишнього директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, яку неправомірно звинувачують в екстремізмі і розтраті, у четвер, 25 травня.

17 травня 2017

10 квітня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-