Ройтбурд

02 червня 2021


Верховний Суд визнав незаконним звільнення Ройтбурда з посади директора музею

Колегія Першої судової палати Касаційного цивільного суду задовольнила касаційну скаргу директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда і скасувала постанову Одеського апеляційного суду про законність звільнення його з посади.

19 травня 2021


Справу про звільнення Ройтбурда з посади директора музею розгляне Верховний Суд

Справу про визнання чинним контракту та поновлення на роботі директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда розгляне Верховний Суд України за касаційною скаргою художника на рішення Одеської облради від 4 вересня 2019 року.

17 березня 2021

18 грудня 2020

02 жовтня 2020

11 серпня 2020

07 червня 2020

03 червня 2020

02 червня 2020

10 лютого 2020

20 січня 2020


Звільнення Ройтбурда: суд відклав засідання у справі директора музею

Приморський райсуд Одеси відклав на три тижні слухання справи за позовом директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда щодо незаконності рішення 26-ї сесії облради від 4 вересня 2019 року про звільнення його з посади керівника музею.

18 листопада 2019

17 листопада 2019

09 жовтня 2019


Суд може визнати незаконним рішення про звільнення Ройтбурда з посади - МКМС

МКМС, проаналізувавши ситуацію з розірванням контракту з директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом на підставі рішення Одеської облради, дійшло висновку, що рішення про його звільнення було ухвалене без належних підстав.

10 вересня 2019


Захищати Ройтбурда у суді буде адвокат, який вів справи Насірова та Онищенка

Правову позицію Олександра Ройтбурда у суді за позовом про незаконність його звільнення з посади директора Одеського художнього музею буде представляти київський адвокат Ігор Степанов - брат колишнього голови Одеської ОДА Максима Степанова.

08 вересня 2019

07 вересня 2019

05 вересня 2019


Ройтбурда хочуть запросити до Херсонської ОДА - радником з культури

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв має намір запросити радником з питань культури художника Олександра Ройтбурда, за звільнення якого з посади директора Одеського художнього музею проголосувала напередодні Одеська облрада.


Звільнення Ройтбурда: в Одесі збирають підписи за позачергову сесію облради

Група одеських депутатів розпочала збір підписів за скликання позачергової 27 сесії облради, щоб повторно розглянути питання про доцільність розірвання контракту з директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом.


Бородянський обіцяє перевірити законність звільнення Ройтбурда

Міністерство культури, молоді та спорту перевірить законність звільнення директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда, а сам міністр Володимир Бородянський бере ситуацію під свій контроль.

04 вересня 2019


Заступник голови Одеської ОДА побачив політику у звільненні Ройтбурда

Директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда, що був одним із прибічників Революції гідності, депутатська більшість Одеської облради звільнила з посади, керуючись "політичними мотивами".


Кулеба назвав звільнення Ройтбурда впливом “совка"

Віцепрем'єр з питань євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба висловив підтримку відомому художнику та директору Одеського художнього музею Олександру Ройтбурду, з яким Одеська обласна рада достроково розірвала контракт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-