Відбудова України - 2024
В Охматдиті почалися відновлювальні роботи. Чим зараз живе громада Херсонщини, яку першою повністю звільнили від росіян. “Мелітопольська черешня” - це український бренд і тільки.
16 липня 2024
В Охматдиті почалися відновлювальні роботи. Чим зараз живе громада Херсонщини, яку першою повністю звільнили від росіян. “Мелітопольська черешня” - це український бренд і тільки.
13 липня 2024
В Україні розроблено Пам’ятку щодо особливостей обробки та захисту персональних даних осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом.
25 червня 2024
Доки існує влада Путіна, Росія не виконуватиме сьогоднішнє рішення ЄСПЛ за позовом України щодо Криму, але воно є правовим підґрунтям для встановлення справедливості в майбутньому.
19 червня 2024
На участь у пілотному проєкті надання невідкладних проміжних репарацій постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією, наразі зареєструвалися 142 особи, серед яких є жінки, чоловіки і діти.
18 квітня 2024
Закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня. 3 тисячі євро виплачуватимуть кожному, хто постраждав від сексуального насильства під час війни.
15 квітня 2024
Фонд Global Survivors Fund запускає в Україні проєкт виплати репарацій людям, що постраждали від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК).
03 квітня 2024
Символічний запуск Реєстру збитків і перші заяви на компенсацію
02 квітня 2024
Конфіскація активів – значною мірою політичне рішення, тому важливо тиснути на політиків країн G7 та доносити, чому це важливо зробити зараз
28 березня 2024
Аналітична записка на основі всеукраїнського соціологічного опитування
21 березня 2024
Україна може створити історичний прецедент та отримати репарації на відновлення від країни-агресора ще до того, як Росія зазнає поразки на полі бою.
07 березня 2024
Верхня палата парламенту Швейцарії схвалила пропозицію, яка може дозволити використовувати заморожені в країні російські активи для фінансування репарацій в Україні.
Спецоперація РФ «Майдан 3». Вибори у воєнний час неможливі. Заява Макрона змінила парадигму підтримки України. Перші виплати постраждалим від сексуального насильства під час війни.
06 березня 2024
Велика Британія готова позичити Україні всі заморожені в країні активи Центрального банку Росії на тій підставі, що Росія все одно буде змушена виплатити репарації Україні після закінчення війни.
04 березня 2024
В Україні стартував пілотний проєкт невідкладних проміжних репарацій для постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом. У рамках тестової фази з 1 по 31 березня виплати отримають 40 постраждалих.
20 лютого 2024
Мають бути мобілізовані ув'язнені за ДТП, корупціонери і всі, хто не становить загрози
11 лютого 2024
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у п’ятницю озвучив значно пом’якшені вимоги Варшави щодо репарацій від Німеччини та запропонував альтернативне розв'язання цього питання.
30 січня 2024
Уряд Німеччини повинен подумати, який чином відшкодувати Польщі втрати, завдані в роки Другої світової війни.
29 січня 2024
Ексзаступник глави МЗС Польщі, політик опозиційної партії “Право і справедливість” (PiS) Аркадіуш Мулярчик закликав чинного міністра закордонних справ РП Радослава Сікорського під час завтрашнього візиту до Берліна порушити питання виплати Німеччиною репарацій Польщі.
20 листопада 2023
Європейський Союз підтримує створення міжнародного компенсаційного механізму для відшкодування Україні збитків, спричинених унаслідок російської агресії.
13 вересня 2023
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів із перших днів повномасштабного вторгнення РФ активізувало роботу з підрахунків збитків, завданих агресором природі України. При цьому екологічна складова вперше в історії людства може стати частиною репарацій.
09 вересня 2023
Прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте заявила, що після війни в Україні виникнуть суперечки з приводу того, як змусити Росію заплатити за завдані нею збитки.
21 червня 2023
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав чотири необхідні кроки для залучення заморожених російських активівна подальшу відбудову України.
19 червня 2023
Велика Британія в понеділок ухвалила законодавство, яке дозволить їй зберігати санкції проти Росії, доки Москва не виплатить компенсацію Україні.
17 червня 2023
Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко заявляє про сподівання на репарації від Росії, які становитимуть трильйони доларів.
16 червня 2023
Україна розробляє механізм проміжних репарацій для постраждалих від сексуального насильства в умовах війни, які будуть надані державою зараз, а сплачені Росію після притягнення її до відповідальності за воєнні злочини.
08 червня 2023
Росія має відповісти за підрив Каховської греблі, а майбутні репарації РФ мають відшкодувати всі збитки, завдані цим екоцидом.
23 травня 2023
Заява голови Держдуми РФ В’ячеслава Володіна про необхідність накладення Росією санкцій на Польщу є “пропагандистською грою”, спрямованою на те, щоб відвернути увагу від власних злочинів, зокрема проти України.
22 травня 2023
Інститут військових справ Польщі працює над звітом, в якому буде задокументовано усі збитки, завдані країні з боку СРСР, на кшталт того, який нещодавно Варшава підготувала стосовно Німеччини за втрати в роки Другої світової війни.
17 лютого 2023
Вступ білорусі у війну проти України разом з росією стане історичною помилкою, бо тоді ця країна, як і рф, стане державою-терористом, а у майбутньому - суб'єктом програшу, трибуналу, репарацій.
30 січня 2023
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич попросив її порушити питання трибуналу та репарацій від росії на 4-му саміті голів держав РЄ в Рейк'явіку в травні цього року.
реклама