Репарації

17 лютого 2023

30 січня 2023


Трибунал і репарації від росії: Лубінець звернувся до генсека Ради Європи

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич попросив її порушити питання трибуналу та репарацій від росії на 4-му саміті голів держав РЄ в Рейк'явіку в травні цього року.

20 січня 2023


Після завершення війни росія буде зобов’язана сплатити Україні репарації – Домбровскіс

У поточних безпекових умовах Європейський Союз буде продовжувати позбавлятися залежності від енергетичних поставок з росії та сприятиме перемозі України у боротьбі проти російської агресії, після якої росія буде зобов’язана, як країна-агресор,  сплатити Україні відповіді репарації. 

11 січня 2023

04 січня 2023

03 січня 2023

08 грудня 2022


росія має виплатити Україні репарації: в Atlantic Council презентували правовий механізм

Старший науковий співробітник американського аналітичного центру Atlantic Council Алан Райлі презентував у Києві правовий механізм забезпечення виплати росією компенсацій та репарацій Україні.

06 грудня 2022

16 листопада 2022

15 листопада 2022


У Мін'юсті пояснили, що означає для України резолюція ООН про репарації

Ухвалення Генеральною асамблеєю ООН рішення про підтримку резолюції щодо створення механізму компенсації Україні збитків, завданих агресією рф, дає можливість країнам, в яких знаходяться заарештовані активи росії, почати роботи над міжнародним компенсаційним механізмом.

14 листопада 2022


Це крок для досягнення правосуддя, а не геополітична конкуренція – США про резолюцію ООН

Україна буде відновлена після руйнувань, яких завдала їй російська війна, і міжнародне співтовариство повинно забезпечити правосуддя для рф, яка спричинила безглузді страждання для Української держави та її народу.


Агресор заплатить за скоєне: Зеленський про рішення Генасамблеї ООН

Президент Володимир Зеленський, коментуючи рішення Генеральної Асамблеї Організації Об‘єднаних Націй щодо створення компенсаційного механізму за російські злочини в Україні, заявив, що агресор заплатить за все.


Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо репарацій Україні від росії

Генеральна Асамблея ООН більшістю голосів ухвалила резолюцію «Забезпечення засобів правового захисту та репарацій у зв’язку з агресією проти України», підготовлений Україною за співавторства більше півсотні країн.


Китай відмовився підтримувати в ООН українську резолюцію щодо компенсації збитків від війни

Китайська делегація в ООН відмовилася підтримувати проєкт резолюції Генасамблеї, що передбачає компенсацію Україні збитків, завданих російською війною, та закликала Україну і рф негайно сісти за стіл переговорів.


Репарації Україні за агресію рф: Кислиця представив на Генасамблеї ООН проєкт резолюції

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні надзвичайної спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН представив проєкт резолюції щодо створення механізму компенсації Україні збитків, спричинених розв'язаною росією війною.


Генасамблея ООН розгляне проєкт резолюції щодо репарацій Україні за російську агресію

У понеділок одинадцята надзвичайна спеціальна сесія Генеральної Асамблеї ООН розгляне проєкт резолюції щодо створення механізму компенсації Україні збитків, завданих російською війною.

08 листопада 2022

24 жовтня 2022

22 жовтня 2022

21 жовтня 2022


Президент Латвії: рф відповідальна за злочин агресії та за виплату репарацій Україні

На відкритті Ризької конференції-2022 з безпеки президент Латвії Егілс Левітс ініціював обмін думками щодо необхідності створення спеціального міжнародного трибуналу для розслідування злочину російської агресії проти України.

13 жовтня 2022

12 жовтня 2022


Стягнення репарацій: Малюська каже, що найскладніший кейс — активи російських олігархів

Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що у питанні російських репарацій важливо розробити якісний механізм стягнень, що не порушуватиме основ, за якими живе західне суспільство багато століть.

05 жовтня 2022

03 жовтня 2022

23 вересня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-