Рада ЄС

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 липня 2024

01 липня 2024

28 червня 2024


Рада ЄС розширила санкційний список за фінансування ХАМАСу та «Ісламського джихаду»

Рада Євросоюзу внесла до санкційного списку шістьох людей і три організації за фінансування угруповань ХАМАС та палестинського «Ісламського джихаду» або сприяння їхнім насильницьким діям проти Ізраїлю.

24 червня 2024


Рада ЄС заборонила європейським партіям й організаціям отримувати фінансування з Росії

Рада ЄС у 14-му пакеті санкцій проти Росії заборонила європейським партіям, громадським та дослідницьким організаціям отримувати будь-яке фінансування, що має російське походження.

03 червня 2024

28 травня 2024


Умєров включився з лінії фронту на засідання Ради ЄС і закликав дати Україні додаткові Patriot

Міністр оборони України Рустем Умєров під час онлайн-виступу на засіданні Ради ЄС із закордонних справ за участі міністрів оборони закликав партнерів надати Силам оборони системи Patriot та ракети до них, аби утримувати російські літаки на дистанції, недостатній для досягнення цілей російськими керованими авіабомбами.

22 травня 2024

21 травня 2024

14 травня 2024


Рада ЄС дала «зелене світло» на виплати з Українського фонду

Рада ЄС ухвалила сьогодні позитивне рішення з оцінки «Українського плану» відновлення та реформ, що був представлений в рамках імплементації Українського фонду в багаторічному бюджеті на 2024-2027 роки, що відкриває шлях для здійснення виплат для підтримки України з використанням цього фінансового інструменту. 

08 травня 2024


Посли країн ЄС підтримали план для Ukraine Facility

Посли країн-членів ЄС у середу, 8 травня, підтримали План для Ukraine Facility, погодившись з позитивною оцінкою документа, запропонованою Єврокомісією. Тепер імплементаційне рішення для затвердження Плану має бути ухвалено на засіданні Ради ЄС, яке відбудеться 14 травня.

02 травня 2024


Польське головування в ЄС зосередиться на відбудові та євроінтеграції України - Дуда

Польське головування в Раді ЄС у першій половині 2025 року має зосередитися на питаннях поглиблення контактів Євросоюзу зі США, євроінтеграції України й Молдови та відбудові нашої країни.

29 квітня 2024

15 квітня 2024


Удар Ірану по Ізраїлю: Боррель на завтра скликає надзвичайне засідання Ради ЄС

Надзвичайна зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС, яку високий представник ЄС скликав після повітряної атаки Ірану на Ізраїль, відбудеться 16 квітня у другій половині дня в режимі відеоконференції.

12 квітня 2024


ЄС поширив санкції на три установи за участь у терористичній атаці проти Ізраїлю

Європейський Союз оголосив сьогодні про застосування обмежувальних заходів проти трьох установ, афілійованих із бойовиками ХАМАСу, у зв’язку з їх участю в терористичній атаці проти Ізраїлю 7 жовтня 2023 року, та причетність до широко поширеного під час цієї атаки гендерного та сексуального насильства.

11 квітня 2024


Європарламент відмовився затверджувати бюджет Раді ЄС, доки Україні не дадуть мінімум сім Patriot

Європарламент на пленарному засіданні у Брюсселі відмовився затверджувати бюджет Європейської Ради, доки та не підтримає Україну додатковими системами ППО Patriot, гостру потребу в яких український президент Володимир Зеленський та міністр закордонних справ озвучували упродовж минулого тижня.

25 березня 2024

18 березня 2024

04 березня 2024

28 лютого 2024

13 лютого 2024

12 лютого 2024

06 лютого 2024


Європарламент і Рада ЄС дійшли попередньої згоди щодо Українського фонду

Європейський парламент і Рада ЄС досягли попередньої згоди навколо нового механізму підтримки України за рахунок створення Українського фонду у 50 мільярдів євро у бюджеті Євросоюзу на чотири наступні роки.

29 січня 2024


Битва за Україну. День сімсот п’ятий

У Силах безпеки і оборони запроваджено 18 нових стандартів НАТО. Петер Сійярто в Ужгороді: Угорщина підтримувала та буде підтримувати територіальну цілісність і суверенітет України

19 січня 2024


Європейські міністри почнуть Раду ЄС із обговорення війни Росії проти України

Питання щодо поточної ситуації в Україні та продовження фінансової та військової допомоги у боротьбі України проти російської агресії буде першим питанням порядку денного Ради міністрів ЄС із закордонних справ, яка відбудеться у Брюсселі в понеділок 22 лютого.

03 січня 2024

12 грудня 2023


Війна РФ проти України надає стратегічний пріоритет розширенню Євросоюзу - висновки Ради ЄС

Рада ЄС погодила висновки щодо розширення Євросоюзу, які відображають офіційну позицію країн-членів ЄС у цьому питанні на основі висновків Європейської комісії щодо прогресу країн-кандидатів на шляху до членства. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-