Рада ЄС

реклама

29 листопада 2023

28 листопада 2023


Рада ЄС погодила виділення ще €194 мільйонів на тренування українських військових

Рада ЄС погодила виділення додатково 194 мільйонів євро на фінансування Військової допоміжної місії ЄС для України (EUMAM Ukraine), збільшивши загальний бюджет програм підготовки українських військовослужбовців у межах місії до 255 млн євро.

02 жовтня 2023


Зеленський запевнив міністрів ЄС, що Україна виконає всі сім рекомендацій Єврокомісії

Президент Володимир Зеленський обговорив з очільниками зовнішньополітичних відомств країн Європейського Союзу питання підтримки України під час війни, інтеграції до ЄС, реалізації Формули миру та створення міжнародного трибуналу для покарання за злочин агресії РФ.

08 вересня 2023

05 серпня 2023

20 липня 2023


Рада ЄС залишила без змін «терористичний список» на наступні пів року

Рада ЄС переглянула та продовжила дію «терористичного списку» Євросоюзу на наступні шість місяців, що включає заморожування фінансових активів та заборону на подорожі до ЄС осіб та установ, що включені до цього переліку.

29 червня 2023


Прем'єр Іспанії відвідає Україну в перший день головування в Раді ЄС

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес відвідає Україну в перший день головування в Раді ЄС. Президент України Володимир Зеленський переконаний, що це історичний час, аби почати переговори про членство України у Євросоюзі.

28 червня 2023


Спільне оборонне замовлення: Єврокомісія швидко виконає програму на €300 мільйонів

Рада ЄС і Європарламент досягли домовленості щодо підтримки запропонованих Єврокомісією регуляторних правил та Інструменту посилення оборонної промисловості шляхом спільного замовлення (EDIRPA) з бюджетом 300 мільйонів євро.

26 червня 2023


Кулеба на Раді міністрів ЄС назвав три умови для поразки Росії

Рейд підрозділів “Вагнера” на Москву наочно продемонстрував слабкість режиму Путіна. Надання Україні військової допомоги, посилення санкційного тиску та рішучість дій міжнародної спільноти забезпечать поразку Росії в війні проти України та демократичного світу.

22 червня 2023


Процес розширення ЄС потребуватиме реформ у самій євроспільноті – держсекретар Франції

Процес розширення ЄС та входження до нього нових країн стане очевидним шоком для всієї його структури, тому такий крок має супроводжуватися реформами самого Євросоюзу, які мають відбуватися паралельно із реформами країн-кандидатів у їх підготовці до вступу.

15 червня 2023

31 травня 2023


Сольський на засіданні Ради ЄС закликав скасувати обмеження на імпорт української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський закликав Європейський Союз скасувати всі обмеження на імпорт української агропродукції, введені на початку травня 2023 року.

05 травня 2023

26 квітня 2023


Кризу аграрного імпорту слід вирішувати на засадах солідарності з Україною - Рада ЄС

Євросоюз усвідомлює, що поточна криза з імпортом української агропродукції до ЄС спричинена російською агресією, та вживатиме всіх заходів задля її вирішення, виходячи із принципів солідарності з Україною.

24 квітня 2023

20 квітня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-