Продовольство

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

27 лютого 2024


ЄС має повернути довоєнні правила торгівлі продовольством з Україною - Сікорський

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Європейський союз повинен відновити торговельні обмеження на імпорт українських продуктів харчування, які існували до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

13 лютого 2024

02 лютого 2024

26 січня 2024


Зеленська обговорила з представницею ООН питання безоплатного харчування у школах

Перша леді України Олена Зеленська зустрілася з виконувачкою обов’язків директора Офісу Представництва Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Маріанною Ворд, обговорили питання забезпечення безоплатним харчуванням пільгових категорій учнів та учнів молодшої школи.

23 січня 2024

06 січня 2024

28 грудня 2023

22 листопада 2023


Кожна п’ята сім’я в Україні відчуває нестачу продовольства через російську війну - ООН

Україна, яка до повномасштабної війни щорічно годувала 400 млн осіб по всьому світу, нині стикається з продовольчою проблемою: у 80% населених пунктів поблизу лінії фронту люди відчувають перешкоди в доступі до продовольства.

21 листопада 2023


США не дозволять Росії використовувати надходження продовольства як зброю - Брінк

Сполучені Штати разом із партнерами рішуче налаштовані не дозволити Росії зупинити надходження продовольства світові і допомогти українському уряду підтримати діяльність Чорноморського гуманітарного коридору.

20 листопада 2023


Україна запросила Мавританію до участі в Саміті продовольчої безпеки у Києві

Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх запросив Мавританію підтримати Формулу миру Президента Володимира Зеленського та взяти участь у Міжнародному саміті продовольчої безпеки, який відбудеться у Києві 25 листопада.

04 жовтня 2023

14 вересня 2023

23 серпня 2023


Зеленський і прем’єр Молдови обговорили питання транзиту українського продовольства

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан обговорили питання транзиту українського продовольства територією Молдови та розбудови відповідної інфраструктури.

04 серпня 2023

19 липня 2023


Усі у світі мають усвідомити, що Росія використовує продовольство як зброю - Держдеп

Росія, яка в односторонньому порядку вийшла з Чорноморської зернової ініціативи, перетворює продовольство на зброю, завдаючи при цьому ракетних ударів по зерновому хабу України, а також висловлюючи відкриті погрози мирним суднам.

30 червня 2023


ЄС: Росія продовжує використовувати продовольство як зброю

Глави держав та урядів країн-членів ЄС, які зустрілися сьогодні у Брюсселі в форматі Європейської Ради, висловили глибоке занепокоєння уповільненням імплементації Чорноморської зернової ініціативи та зауважили, що Росія продовжує використовувати продовольство як зброю.

20 травня 2023

09 травня 2023

05 травня 2023


Наближення кінця терміну «зернової угоди» сповільнює експорт українського збіжжя - Reuters

Темпи поставок збіжжя з України в рамках зернової угоди, яку підтримує ООН, уповільнилися, оскільки зростає занепокоєння покупців щодо ймовірного блокування суден у разі не продовження терміну дії зернової угоди.

03 травня 2023

01 травня 2023

22 квітня 2023


Україна і Болгарія погодили розблокування автівок на кордоні та їх розвантаження

Міністри аграрної політики і продовольства України Микола Сольський та сільського господарства Болгарії Явор Гечев погодили розблокування українських автівок на кордоні та їх розвантаження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-