Потураєв

02 липня 2021


У Раді вирішили забрати акредитацію у блогерки, яка била Потураєва сумкою

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова вирішив позбавити акредитації до парламенту блогерку Ірму Крат, яка напередодні зірвала брифінг народних депутатів від фракції "Слуга народу", напавши на депутата Микиту Потураєва.

01 липня 2021


Брифінг «Слуг народу» в Раді зірвала блогерка, яка напала на Потураєва

Блогерка Ірма Крат зірвала брифінг народних депутатів від фракції "Слуга народу" у Верховній Раді, напавши на голову Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, депутата від "СН" Микиту Потураєва.

17 червня 2021

09 червня 2021

24 травня 2021


Multiplex MX-7 забезпечить Україну системою екстреного сповіщення - Потураєв

Створення загальнонаціональної цифрової телемережі МХ-7 повністю не вирішить питання з покриттям тимчасово окупованих територій українським телебаченням. Водночас ця телемережа знову забезпечить Україну системою екстреного сповіщення.


Потураєв вважає, що держава «потягне» Multiplex MX-7

Створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex MX-7 для покриття цифровим сигналом українських телеканалів всієї території України, зокрема й прифронтових районів, є вирішуваним для держави завданням.

07 травня 2021

29 квітня 2021


Іспити на володіння українською відбудуться у визначені терміни – Нацкомісія

Національна комісія зі стандартів державної мови має усі необхідні важелі, аби уникнути кризи під час проведення конкурсів не лише на державну службу, а й інших категорій громадян, яким необхідно складати іспит на володіння українською мовою.

28 квітня 2021


Найсуворіше ЗМІ каратимуть за порушення, пов'язані зі збройною агресією – Потураєв

Законопроєкт «Про медіа», доопрацювання якого завершується, передбачатиме застосування найсуворіших санкцій проти медіа за порушення положень розділу щодо обмежень, пов'язаних зі збройною агресією.


Санкції проти «телеканалів Медведчука» стали однією з причин ескалації на сході України - Потураєв

Санкції Ради національної безпеки та оборони проти телеканалів, пов’язаних з одним із лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком, є однією з причин ескалації збройного конфлікту на сході України.

20 квітня 2021

19 квітня 2021

16 квітня 2021


У комітеті Ради виник конфлікт навколо ухвалення постанови щодо Бабиного Яру

У парламентському Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики виник конфлікт навколо ухвалення проєкту постанови про додаткові заходи з ушанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту (№5290), автором якого є народний депутат від "Євросолідарності" Володимир В'ятрович.

02 квітня 2021

09 березня 2021


Потураєв розповів, над чим зараз працюють автори законопроєкту про медіа

Філософія законопроєкту “Про медіа”, який готується до винесення на голосування парламенту, залишається незмінною і передбачає ще міцніший захист українського медійного простору від експансії з боку Росії.

26 лютого 2021

25 лютого 2021

08 лютого 2021


Потураєв пояснив, як закон «Про медіа» доповнить рішення РНБО щодо телеканалів

Рада національної безпеки і оборони не вирішує комплексно питання захисту українського медійного простору, а одним із кроків на шляху владнання цих проблем має стати ухвалення закону "Про медіа".

23 листопада 2020


Потураєв сподівається, що законопроєкт «Про медіа» потрапить до зали ВР у найближчі два місяці

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв сподівається, що законопроєкт «Про медіа» потрапить на голосування до зали парламенту в погодженому вигляді вже наприкінці цього року або на початку наступного.

06 листопада 2020


Потураєв вважає, що за системну дезінформацію треба притягувати до відповідальності

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне зафіксувати в законодавстві поняття «дезінформація» і притягувати до відповідальності тих, хто використовує її системно.

22 жовтня 2020


У фракції «Слуга народу» сказали, за яких умов Зеленський може розпустити Раду

Голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики та початковий ідеолог партії «Слуга народу» Микита Потураєв допускає, що Президент Володимир Зеленський може опинитися перед вибором щодо розпуску Верховної Ради.


Потураєв прогнозує розкол у «Слузі народу» до наступних виборів

Щонайменше дві політсили можуть піти на наступні вибори від «Слуги народу», оскільки вже сьогодні в партії виділяється центристська група Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та група «правоцентристів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-