Потураєв

13 травня 2022


Потураєв пропонує розглянути ефективність реалізації єдиної інформполітики під час війни

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне розглянути питання ефективності реалізації указу Президента, яким було введено у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 18 березня щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану.


Комітет ВР з гуманітарної та інформаційної політики проведе слухання про роль церков – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує розглянути під час слухань роль церков у країні, особливо тієї, керівний орган якої знаходиться на території країни-агресора.

20 квітня 2022


Понад 200 громад московського патріархату готові перейти до ПЦУ - Потураєв

Понад 200 релігійних громад зробили заяви про перехід з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України за час повномасштабної російсько-української війни.

14 січня 2022


Потураєв оцінив шанси на ухвалення законопроєкту про Державний інформаційний концерн

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає, що шанси ухвалення законопроєкту про створення Державного інформаційного концерну теле- і радіомовлення у чинній редакції невисокі.

17 листопада 2021


Відставку Ткаченка поки не планують розглядати на комітеті ВР - Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики на засіданні в середу не планує розглядати питання відставки міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, оскільки ще не отримав відповідної заяви.

21 жовтня 2021


Зміни до законодавства допоможуть розвинути туристичну інфраструктуру музеїв – Потураєв

Гуманітарний комітет спільно з Міністерством культури та інформаційної політики розробляють зміни до закону, які дадуть змогу якісно змінити роботу національних музеїв, зокрема йдеться про залучення приватних інвестицій для створення необхідної туристичної інфраструктури.


У Переяславському заповіднику мають зробити документацію для «Великої реставрації» - Потураєв

Виділення коштів на «Велику реставрацію» для пам’ятки заповідника у Переяславі затримується через відсутність проєктно-кошторисної документації, розробку якої має профінансувати Міністерство культури та інформаційної політики.

21 вересня 2021


Гуманітарний комітет наполягатиме на збільшенні фінансування культури в бюджеті-2022 – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримує скорочення видатків на культуру у проєкті державного бюджету на 2022 рік і наполягатиме на належному фінансуванні цієї сфери.

17 вересня 2021


Потураєв пропонує позбавляти акредитації парламентських кореспондентів, які рік не ходили у Раду

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат від парламентської фракції “Слуга народу” Микита Потураєв вважає, що парламентських кореспондентів, які упродовж року не відвідували Верховну Раду, можна позбавляти акредитації.

02 липня 2021


У Раді вирішили забрати акредитацію у блогерки, яка била Потураєва сумкою

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова вирішив позбавити акредитації до парламенту блогерку Ірму Крат, яка напередодні зірвала брифінг народних депутатів від фракції "Слуга народу", напавши на депутата Микиту Потураєва.

01 липня 2021


Брифінг «Слуг народу» в Раді зірвала блогерка, яка напала на Потураєва

Блогерка Ірма Крат зірвала брифінг народних депутатів від фракції "Слуга народу" у Верховній Раді, напавши на голову Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, депутата від "СН" Микиту Потураєва.

17 червня 2021

14 червня 2021


Гуманітарний комітет Ради не планує розглядати «мовні» поправки – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не планує розглядати поправки щодо скасування переходу на українську мову з 16 липня всіх фільмів і серіалів, які транслюються на телевізійних каналах.


Засідання комітету Ради щодо української мови у фільмах не проводилося - Потураєв

Засідання Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, на якому нібито мали розглянути поправки щодо скасування переходу на українську мову з 16 липня усіх фільмів і серіалів, які транслюються на телевізійних каналах, не відбулося.

09 червня 2021

24 травня 2021


Multiplex MX-7 забезпечить Україну системою екстреного сповіщення - Потураєв

Створення загальнонаціональної цифрової телемережі МХ-7 повністю не вирішить питання з покриттям тимчасово окупованих територій українським телебаченням. Водночас ця телемережа знову забезпечить Україну системою екстреного сповіщення.


Потураєв вважає, що держава «потягне» Multiplex MX-7

Створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex MX-7 для покриття цифровим сигналом українських телеканалів всієї території України, зокрема й прифронтових районів, є вирішуваним для держави завданням.

07 травня 2021

29 квітня 2021


Іспити на володіння українською відбудуться у визначені терміни – Нацкомісія

Національна комісія зі стандартів державної мови має усі необхідні важелі, аби уникнути кризи під час проведення конкурсів не лише на державну службу, а й інших категорій громадян, яким необхідно складати іспит на володіння українською мовою.

28 квітня 2021


Найсуворіше ЗМІ каратимуть за порушення, пов'язані зі збройною агресією – Потураєв

Законопроєкт «Про медіа», доопрацювання якого завершується, передбачатиме застосування найсуворіших санкцій проти медіа за порушення положень розділу щодо обмежень, пов'язаних зі збройною агресією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-