Потураєв

11 серпня 2023

21 липня 2023


Потураєв наразі не бачить підстав, щоб голосувати за відставку Ткаченка

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв наразі не бачить підстав, щоб голосувати у парламенті за відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

05 липня 2023


Потураєва призначили віцепрезидентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ – депутат

Народного депутата із фракції "Слуга народу" у ВРУ, голову Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, очільника української делегації в Парламентській Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Микиту Потураєва призначили на посаду віцепрезидента ПА ОБСЄ.

29 червня 2023


Комітет ВР може переглянути норму щодо дубляжу в законопроєкті про застосування англійської

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує переглянути норму про кінодублювання в законопроєкті "Про застосування англійської мови в Україні" (№9432).

03 травня 2023

10 квітня 2023


Рада має пришвидшити ухвалення законопроєкту про заборону російських церков – Потураєв

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне пришвидшити процес ухвалення урядового законопроєкту щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій із центром управління в державі-агресорі.

07 квітня 2023


Комітет ВР не підтримуватиме послаблення до закону про обслуговування українською - Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримуватиме законопроєкт щодо послаблення використання державної мови у сфері обслуговування споживачів.

16 грудня 2022


Якщо закон про медіа погано працюватиме, його можна змінити - Потураєв

Ухвалений парламентом Закон «Про медіа» може бути змінений, якщо під час його застосування виявляться певні недоліки. Головне, що нині в документі прописані норми, які точно захищають права медіа, а також інтереси держави та суспільства.

15 грудня 2022

24 листопада 2022


Україна закликає Парламентську асамблею ОБСЄ призупинити членство росії - інакше може вийти сама

Парламентська асамблея ОБСЄ має призупинити членство делегації рф як держави-агресора, інакше Україна розгляне можливість призупинення свого членства у цій міжпарламентській організації.

23 вересня 2022

25 серпня 2022

23 серпня 2022


Відновлення мовлення «Еспресо», «5 каналу» і «Прямого»: Потураєв за пошук компромісу

Відключення телеканалів "Еспресо", "5 канал" і "Прямий" від мережі Т2 пояснюється головним чином тим, що мовники не змогли між собою домовитися, і якби національних марафонів було два, то можна було б зманеврувати потужностями та всіх охочих залучити до марафону.

22 серпня 2022

04 серпня 2022

02 серпня 2022

13 травня 2022


Потураєв пропонує розглянути ефективність реалізації єдиної інформполітики під час війни

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне розглянути питання ефективності реалізації указу Президента, яким було введено у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 18 березня щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану.


Комітет ВР з гуманітарної та інформаційної політики проведе слухання про роль церков – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує розглянути під час слухань роль церков у країні, особливо тієї, керівний орган якої знаходиться на території країни-агресора.

20 квітня 2022


Понад 200 громад московського патріархату готові перейти до ПЦУ - Потураєв

Понад 200 релігійних громад зробили заяви про перехід з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України за час повномасштабної російсько-української війни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-