Потураєв

07 травня 2021

29 квітня 2021


Іспити на володіння українською відбудуться у визначені терміни – Нацкомісія

Національна комісія зі стандартів державної мови має усі необхідні важелі, аби уникнути кризи під час проведення конкурсів не лише на державну службу, а й інших категорій громадян, яким необхідно складати іспит на володіння українською мовою.

28 квітня 2021


Найсуворіше ЗМІ каратимуть за порушення, пов'язані зі збройною агресією – Потураєв

Законопроєкт «Про медіа», доопрацювання якого завершується, передбачатиме застосування найсуворіших санкцій проти медіа за порушення положень розділу щодо обмежень, пов'язаних зі збройною агресією.


Санкції проти «телеканалів Медведчука» стали однією з причин ескалації на сході України - Потураєв

Санкції Ради національної безпеки та оборони проти телеканалів, пов’язаних з одним із лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком, є однією з причин ескалації збройного конфлікту на сході України.

20 квітня 2021

19 квітня 2021

16 квітня 2021


У комітеті Ради виник конфлікт навколо ухвалення постанови щодо Бабиного Яру

У парламентському Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики виник конфлікт навколо ухвалення проєкту постанови про додаткові заходи з ушанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту (№5290), автором якого є народний депутат від "Євросолідарності" Володимир В'ятрович.

02 квітня 2021

09 березня 2021


Потураєв розповів, над чим зараз працюють автори законопроєкту про медіа

Філософія законопроєкту “Про медіа”, який готується до винесення на голосування парламенту, залишається незмінною і передбачає ще міцніший захист українського медійного простору від експансії з боку Росії.

26 лютого 2021

25 лютого 2021

08 лютого 2021


Потураєв пояснив, як закон «Про медіа» доповнить рішення РНБО щодо телеканалів

Рада національної безпеки і оборони не вирішує комплексно питання захисту українського медійного простору, а одним із кроків на шляху владнання цих проблем має стати ухвалення закону "Про медіа".

23 листопада 2020


Потураєв сподівається, що законопроєкт «Про медіа» потрапить до зали ВР у найближчі два місяці

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв сподівається, що законопроєкт «Про медіа» потрапить на голосування до зали парламенту в погодженому вигляді вже наприкінці цього року або на початку наступного.

06 листопада 2020


Потураєв вважає, що за системну дезінформацію треба притягувати до відповідальності

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне зафіксувати в законодавстві поняття «дезінформація» і притягувати до відповідальності тих, хто використовує її системно.

22 жовтня 2020


У фракції «Слуга народу» сказали, за яких умов Зеленський може розпустити Раду

Голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики та початковий ідеолог партії «Слуга народу» Микита Потураєв допускає, що Президент Володимир Зеленський може опинитися перед вибором щодо розпуску Верховної Ради.


Потураєв прогнозує розкол у «Слузі народу» до наступних виборів

Щонайменше дві політсили можуть піти на наступні вибори від «Слуги народу», оскільки вже сьогодні в партії виділяється центристська група Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та група «правоцентристів».

19 жовтня 2020


Потураєв не проголосує за бюджет, в якому уріжуть кошти на Суспільне

Голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв запевняє, що не голосуватиме за проєкт держбюджету, в якому передбачено значне зменшення фінансування Суспільного мовника.

17 вересня 2020

23 липня 2020

10 липня 2020

17 червня 2020


Потураєва обрали головою гуманітарного комітету ВР

ВР ухвалила постанову №3641 “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" (стосовно народних депутатів Микити Потураєва та Павла Сушка)”.

18 травня 2020


Питання України лишається на порядку денному ПА ОБСЄ попри кризу – Потураєв

Питання врегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі залишається на порядку денному Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ), незважаючи на зосередженість країн-учасниць на подоланні глобальної епідеміологічної й економічної кризи.

02 березня 2020

26 лютого 2020

21 лютого 2020

10 лютого 2020

29 січня 2020


Держава буде готова заблокувати Netflix у разі невиконання нового законодавства – Потураєв

Держава буде готова заблокувати іноземні медіа з платним доступом (таких як Netflix), якщо вони відмовляться виконувати норми обов’язкової реєстрації, яку передбачає законопроєкт "Про медіа", та інші вимоги щодо оподаткування, передбачені українським законодавством.

17 грудня 2019

13 листопада 2019

07 листопада 2019

26 жовтня 2019

01 серпня 2019

26 липня 2019

15 липня 2019


Радник Зеленського заявив, що планується ліквідування МІП

Команда Президента України Володимира Зеленського планує ліквідувати Міністерство інформаційної політики, а також об'єднати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення з Державним комітетом телебачення і радіомовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-