плівки Медведчука-Суркова

17 березня 2021


Комітет пропонує Раді створити ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Комітет ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить все, що стосується плівок Медведчука-Суркова та інших резонансних справ.

15 березня 2021


«Плівки Суркова-Медведчука» і не тільки: Арахамія пропонує Раді створити ТСК

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зареєстрував проєкт постанови про створення у ВР тимчасової слідчої комісії для розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, спрямованих на співпрацю з державою-агресором.

13 березня 2021

01 березня 2021


Аваков прокоментував «плівки Медведчука-Суркова»

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що за наявною у нього інформацією, оприлюднені у ЗМІ аудіозаписи нібито розмови народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука та вже колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова не є останньою, будуть ще і інші.

26 лютого 2021

25 лютого 2021


«Плівки Медведчука-Суркова»: Подоляк закликає створити ТСК в Раді

Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк вважає за необхідне створити в парламенті тимчасову слідчу комісію, щоб всебічно розслідувати факти з оприлюдненого ЗМІ запису телефонної розмови Віктора Медведчука і Владислава Суркова.


«Плівки Медведчука-Суркова» містять всі ознаки держзради — голова Комітету ВР з нацбезпеки

Оприлюднена телефонна розмова лідера "ОПЗЖ" Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова містить всі ознаки статті 111 Кримінального кодексу України “Державна зрада”.


Корнієнко не виключає створення у Раді ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Голова партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що у ВР може бути створена тимчасова слідча або спеціальна комісія з розслідування фактів, озвучених у телефонній розмові нібито Віктора Медведчука і Владислава Суркова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-