![Мазут із затонулих російських танкерів може дістатись Одеси та Миколаєва - Плетенчук](https://static.ukrinform.com/photos/2024_12/thumb_files/360_240_1734709557-326.png)
Мазут із затонулих російських танкерів може дістатись Одеси та Миколаєва - Плетенчук
Мазут, що вилився внаслідок аварії російських танкерів «Волгонефть-212» та «Волгонефть-239» у Чорному морі, може дістатись узбережжя Одеси та Миколаєва.
09 січня 2025
Мазут, що вилився внаслідок аварії російських танкерів «Волгонефть-212» та «Волгонефть-239» у Чорному морі, може дістатись узбережжя Одеси та Миколаєва.
02 січня 2025
Перекидання військової техніки й особового складу росіян на поромах та через Керченський міст значно зменшені, а інструментів для поліпшення логістики у Чорному морі залишилося мало.
Підйом затонулих російських нафтових танкерів – це дуже складна операція, і очікувати її до завершення сезону штормів не доводиться. Натомість ще до весни спостерігатимуться наслідки розливу російської нафти.
27 грудня 2024
Ворог використовує морські платформи для обстрілів лише в кооперації з повітряною компонентою.
24 грудня 2024
Росіяни мають системні проблеми із обслуговуванням власного флоту.
Унаслідок затоплення російських танкерів у Чорному морі в місцях зимівлі дельфінів ссавці почали викидатися на чорноморське узбережжя.
19 грудня 2024
Російські танкери у Чорному морі були затоплені у місцях зимівлі дельфінів.
12 грудня 2024
Серед тих кораблів, які Росія наразі має у Чорному морі, основним активом є носії крилатих ракет – 3 підводні човни проєкту 636 «Варшавянка», 3 малі ракетні кораблі тощо.
Якщо інформація про введення у РФ у експлуатацію індійського фрегата з українським двигуном підтвердиться, це може означати, що росіяни відпрацювали в інтересах Індії.
Наразі росіяни визначають Керченський міст пріоритетним об’єктом для охорони.
Росії фактично повністю втратила контроль над акваторією Середземного моря.
15 листопада 2024
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі та допомога інших чорноморських країн.
Захоплені на Азовському та Чорноморському узбережжі українські порти росіяни використовують для пограбування окупованих територій і насамперед, щоб вивозити збіжжя.
У Каспійському морі ворог тримає носії крилатих ракет, серед яких можуть бути унітарні пускові установки, що використовують ракети «Онікс» і «Циркон».
14 листопада 2024
Речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук заявив, що в складі російського Чорноморського флоту немає кораблів-носіїв крилатих ракет, які мають універсальні пускові.
12 листопада 2024
Російська Федерація, вочевидь, вирішила проблему завантаження ракет типу «Калібр» на кораблі, яка виникла через перебазування суден Чорноморського флоту з Криму до Новоросійська.
07 листопада 2024
Робота зернового коридору триває в штатному режимі, наразі не спостерігається застосування ворогом ракетного озброєння по портовій інфраструктурі Одеси.
Інформацію щодо ураження російських ракетних кораблів «Татарстан» та «Дагестан» у Каспійському морі, що є свого роду унікальними, ВМС ЗСУ наразі не можуть підтвердити офіційно.
05 листопада 2024
Ситуація в акваторії Чорного та Азовського морів залишається сталою. Росіяни тримають свій корабельний склад подалі від українських Сил оборони, однак використовують свою авіацію для патрулювання західного і південного узбережжя Криму.
28 жовтня 2024
Росія вимушена поповнювати запаси на своїй базі у Сирії в обхід усієї Європи - морем.
17 жовтня 2024
Низька ефективність кораблів-ракетоносіїв у морях змусила ворога використовувати їх більше для відволікання української ППО під час масованих ракетних атак.
14 жовтня 2024
Російський флот по суті втратив можливості впливу на українському театрі бойових дій.
10 жовтня 2024
Окупанти в Криму мають відчувати на собі, куди потрапили, і розуміти, що потикатися на півострів не було сенсу.
09 жовтня 2024
Жодне із цивільних суден, які 7 жовтня в порту Одеси опинилися під атакою російської балістичної ракети, не отримало критичних пошкоджень.
Речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук прокоментував нещодавнє виведення армією РФ " в акваторію Чорного моря сімох ракетоносіїв із загальним залпом до 48 "Калібрів" і заявив, що ознак підготовки до масованого удару поки не спостерігається.
01 жовтня 2024
Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук прокоментував інформацію про залучення Росією моряків до сухопутних підрозділів.
26 вересня 2024
Ворог будує якусь захисну споруду в районі Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму, як він вже це робив неодноразово, але зазнавав невдач через складні погодні умови.
24 вересня 2024
В акваторії Чорного моря чергує один підводний російський човен.
05 вересня 2024
Росіяни розміщують на Кримському мосту найрізноманітніші системи ППО, серед яких є навіть виставкові.
27 серпня 2024
Російських надводних кораблів в акваторіях Азовського та Чорного морів не зафіксовано.
реклама