Північний потік

28 березня 2023

16 березня 2023

12 березня 2023

10 березня 2023


Зеленський заперечив будь-яку причетність України до вибухів на «Північних потоках»

Президент Володимир Зеленський заперечує будь-яку можливу причетність України до осінніх вибухів на газопроводах Північного потоку і вважає, що подібна інформація може поширюватися з метою спровокувати сповільнення допомоги українцям.

08 березня 2023


Пісторіус закликає не робити поспішних висновків щодо диверсії на Nord Stream

Німецькі політики дуже обережні в коментарях щодо повідомлень деяких ЗМІ, котрі покладають відповідальність за акт саботажу проти газопроводів «Північний потік» на «проукраїнське угруповання».


Боррель закликав не робити передчасних висновків щодо вибухів на «Північних потоках»

Високий представник ЄС Жозеп Боррель застеріг від спекуляцій навколо причини саботажу на трубопроводах обох російських «Північних потоків» та закликав дочекатися результатів розслідування, що проводиться компетентними органами Швеції, Данії й Німеччини.


НАТО посилює захист інфраструктури після вибухів на «Північних потоках» - Столтенберг

Акти саботажу на російських «Північних потоках» засвідчили важливість захисту підводної критичної інфраструктури, але до завершення офіційного розслідування зарано робити висновки, хто стоїть за цими подіями.

07 березня 2023

22 лютого 2023


росія бреше, що від неї приховують розслідування аварій на «Північних потоках» - МЗС Німеччини

росія говорить неправду, коли стверджує, що Німеччина та інші начебто приховують від неї результати розслідування вибухів на газопроводах проєктів «Північний потік 1» і «Північний потік 2» в Балтійському морі.


росія в ООН вимагала розпочати нове розслідування причин аварій на «Північних потоках»

Розслідування Данії, Німеччини та Швеції щодо вибухів на газопроводі "Північний потік" ще не завершено, заявили ці три країни під час засідання Ради Безпеки ООН, скликаному у вівторок на запит росії.

16 січня 2023

15 грудня 2022


Канада поновила санкції проти Росії, що стосуються турбін для Nord Stream

Уряд Канади оголосив про скасування введеного кілька місяців тому винятку із санкцій проти росії, коли був наданий дозвіл на повернення з ремонту турбін компанії Siemens для забезпечення роботи російського газопроводу Nord Stream.

02 грудня 2022

18 листопада 2022

31 жовтня 2022


У Британії вважають, що росія може атакувати європейську енергетичну інфраструктуру

Колишній командувач Об’єднаними силами Сполученого Королівства генерал Річард Берронс вважає, що росія могла звинуватити ВМС Великої Британії у підриві газопроводів Nord Stream, щоб мати привід для атаки на британську або ж європейську енергетичну інфраструктуру.

28 жовтня 2022

12 жовтня 2022

11 жовтня 2022

07 жовтня 2022


Норвегія направила судно для інспекції свого газопроводу в Балтійському морі

Норвегія направила спеціальне судно для перевірки підводного газопроводу до Німеччини через побоювання можливих диверсій після того, як минулого місяця два трубопроводи Nord Stream між росією та ФРН зазнали пошкоджень внаслідок вибухів.

06 жовтня 2022


Розслідування Швеції підтвердило, що газопроводи Nord Stream пошкоджені внаслідок вибухів

Служба державної безпеки Швеції (SÄPO) заявила, що біля газопроводів "Північний потік - 1" та "Північний потік - 2" у шведській економічній зоні сталися вибухи, які призвели до значних пошкоджень на газогонах.

05 жовтня 2022


Президентка Єврокомісії виклала шляхи реагування на диверсію проти «Північних потоків»

Неприхована диверсія, що була скоєна нещодавно на обох «Північних потоках», засвідчила про виникнення нових загроз для безпеки енергетичного постачання, і для реагування на цю ситуацію Єврокомісія пропонує координацію зусиль країн-членів у п’яти ключових напрямках.

04 жовтня 2022

01 жовтня 2022


Підрив «Північних потоків» здійснили російські диверсанти - експерт

Підрив «Північних потоків» здійснила росія, яка в такий спосіб хотіла уникнути штрафів за те, що відмовляється постачати газ в ЄС, уникнути швидкої націоналізації газогонів з боку ЄС та мобілізувати власний електорат.


США в ООН назвали брехнею закиди росії про причетність Америки до вибухів на газогонах

Сполучені Штати категорично заперечили закидам російської делегації в ООН, що Америка нібито мала мотивацію та могла бути причетною до розривів на газопроводах Північний потік» 1 і 2 в Балтійському морі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-