Північний потік

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

28 квітня 2024


Фінські вчені вважають, що витік метану з «Північних потоків» не загрожує клімату

Фінський метеорологічний інститут стверджує, що кількість метану, що витекла з пошкодженого газопроводу "Північний потік" у 2022 році, навряд чи матиме значний вплив на зміни клімату у світі.

12 березня 2024


Оператор «Північних потоків» подав позов проти страховиків на €400 мільйонів - FT

Компанія Nord Stream AG, яка є оператором газопроводів «Північний потік», подала позов проти страхових компаній на суму близько 400 млн євро через те, що вони відмовились відшкодовувати збитки від вибухів.

26 лютого 2024

05 грудня 2023

08 листопада 2023


Росія скликає Радбез ООН через вибух у Донецьку та підрив «Північного потоку»

Росія скликала у середу засідання ради безпеки ООН для обговорення вибуху в центрі з підготовки операторів дронів у Донецьку, а також для закритих консультацій з приводу підриву газопроводів «Північного потоку» у вересні минулого року.

31 серпня 2023

28 серпня 2023

12 липня 2023


Радбез ООН: Розслідування підриву «Nord Stream» не дає відповідей щодо виконавців та замовників

Німеччина виявила сліди вибухівки у зразках, взятих з яхти, яка могла мати стосунок до підриву газопроводу «Північний потік», заявив представник Німеччини у вівторок за засіданні Ради Безпеки.

23 червня 2023

17 червня 2023

11 червня 2023

02 червня 2023


У Німеччині пройшли обшуки у справі підриву «Північних потоків»

Німецькі слідчі в рамках розслідування вибухів на газопроводах "Північний потік" провели у Франкфурті-на-Одері обшуки в особи, яка не є підозрюваною, однак могла мати інформацію щодо причетних до вибуху людей.

03 травня 2023

06 квітня 2023


Шведська прокуратура оприлюднила версію підриву «Північного потоку»

Шведська прокуратура, яка розслідує підрив газопроводів Nord Stream, що з’єднують росію та Німеччину у Балтійському морі, заявила сьогодні, що основна версія слідства полягає в тому, що за підривом стоїть група, яка спонсорується державою.

04 квітня 2023

28 березня 2023

27 березня 2023

16 березня 2023

12 березня 2023

10 березня 2023


Зеленський заперечив будь-яку причетність України до вибухів на «Північних потоках»

Президент Володимир Зеленський заперечує будь-яку можливу причетність України до осінніх вибухів на газопроводах Північного потоку і вважає, що подібна інформація може поширюватися з метою спровокувати сповільнення допомоги українцям.

08 березня 2023


Пісторіус закликає не робити поспішних висновків щодо диверсії на Nord Stream

Німецькі політики дуже обережні в коментарях щодо повідомлень деяких ЗМІ, котрі покладають відповідальність за акт саботажу проти газопроводів «Північний потік» на «проукраїнське угруповання».


Боррель закликав не робити передчасних висновків щодо вибухів на «Північних потоках»

Високий представник ЄС Жозеп Боррель застеріг від спекуляцій навколо причини саботажу на трубопроводах обох російських «Північних потоків» та закликав дочекатися результатів розслідування, що проводиться компетентними органами Швеції, Данії й Німеччини.


НАТО посилює захист інфраструктури після вибухів на «Північних потоках» - Столтенберг

Акти саботажу на російських «Північних потоках» засвідчили важливість захисту підводної критичної інфраструктури, але до завершення офіційного розслідування зарано робити висновки, хто стоїть за цими подіями.

07 березня 2023

22 лютого 2023


росія бреше, що від неї приховують розслідування аварій на «Північних потоках» - МЗС Німеччини

росія говорить неправду, коли стверджує, що Німеччина та інші начебто приховують від неї результати розслідування вибухів на газопроводах проєктів «Північний потік 1» і «Північний потік 2» в Балтійському морі.


росія в ООН вимагала розпочати нове розслідування причин аварій на «Північних потоках»

Розслідування Данії, Німеччини та Швеції щодо вибухів на газопроводі "Північний потік" ще не завершено, заявили ці три країни під час засідання Ради Безпеки ООН, скликаному у вівторок на запит росії.

16 січня 2023

15 грудня 2022


Канада поновила санкції проти Росії, що стосуються турбін для Nord Stream

Уряд Канади оголосив про скасування введеного кілька місяців тому винятку із санкцій проти росії, коли був наданий дозвіл на повернення з ремонту турбін компанії Siemens для забезпечення роботи російського газопроводу Nord Stream.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-