Пинзеник

23 серпня 2019

01 серпня 2019


Пинзеник розповів про свою лекцію для “слуг народу”

Народний депутат кількох скликань, колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник, який напередодні прочитав лекцію в рамках освітнього проекту для новообраних парламентаріїв від партії "Слуга народу", побачив у більшості з них "прагнення пізнання".

31 липня 2019


Депутатам “Слуги народу” у Трускавці Пинзеник розповів про шкоду популізму

Народний депутат кількох скликань, колишній міністр фінансів та ексвіцепрем’єр Віктор Пинзеник прочитав лекцію в рамках освітнього проекту для новообраних народних депутатів від партії "Слуга народу" в Трускавці.

10 грудня 2018

26 листопада 2018


У Раді заявляють, що воєнний стан на 30 днів не можна виносити на голосування

Якщо Президент видасть новий указ щодо запровадження воєнного стану терміном на 30 діб замість 60-ти, то новий документ теж має бути розглянутий і затверджений Комітетом з національної безпеки і оборони.

08 листопада 2018


Пинзеник радить авторам мораторію на здорожчання газу ухвалити мораторій на зиму

Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, народний депутат Віктор Пинзеник радить ініціаторам законопроекту про мораторій на підвищення цін на газ для населення ухвалити також мораторій на прихід зими.

28 вересня 2018

14 вересня 2018


У Раді ще немає жодного подання на зняття недоторканності - Пинзеник

Виконуючий обов'язки голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник наголошує, що до парламенту не надійшло жодного подання від Генеральної прокуратури на притягнення до відповідальності народних депутатів.

12 липня 2018


"Сам кинувся на капот": Пинзеник розповів про інцидент на Шовковичній

Перший заступник голови регламентного комітету ВР Павло Пинзеник спростував інформацію про те, що його автомобілем увечері 12 липня на вулиці Шовковичній було збито одного з активістів "АвтоЄвроСили".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-