Підручники

22 травня 2022

23 квітня 2022


У росії зі шкільних підручників прибирають згадки про Київ та Україну – ЗМІ

У росії співробітників видавництва «Просвещение» змушують прибирати зі шкільних підручників з історії, географії та літератури згадку про Київ та Україну. Також співробітникам російських редакцій погрожують звільненням за прояви позиції проти війни в Україні.

19 січня 2022


У Туреччині вийде перша збірка українсько-турецьких фразеологізмів

У Туреччині готується до друку перша збірка українсько-турецьких фразеологізмів «Язик до Туреччини доведе», в якій зібрано сотню найбільш уживаних українських фразеологізмів з турецькими відповідниками.

15 грудня 2021

25 жовтня 2021

05 жовтня 2021

07 вересня 2021


Посольство закликало виправити неправдиву інформацію про Україну в італійському підручнику

Посольство України в Італії у зв’язку з виявленням фактів спотворення інформації про Україну в італійському шкільному підручнику з географії офіційно звернулося до міністерства освіти Італії, Асоціації італійських видавців та видавництва підручника з проханням виправити відповідний текст.

30 серпня 2021

08 червня 2021


У Туреччині офіційно вийшов підручник з української мови для турецької аудиторії

У Туреччині офіційно вийшов друком підручник з української як іноземної для тюркомовних «Я вивчаю українську мову 1. Початковий рівень», який вперше презентували у квітні в рамках візиту до Туреччини першої леді України Олени Зеленської.

02 червня 2021


Рада планує посилити вимоги до якості підручників

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №5465 "Про внесення змін до закону України "Про освіту" щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освіти та якості навчальної літератури".

22 травня 2021

20 травня 2021

19 травня 2021

15 квітня 2021

17 березня 2021

18 лютого 2021

11 лютого 2021

02 лютого 2021


Видавництво в Італії шкодує про неправдиві дані про Україну в підручнику і готове до співпраці – посольство

У видавництві «Pearson» в Італії висловили жаль з приводу ситуації, яка виникла через виявлені факти спотворення інформації про Україну в італійському шкільному підручнику з географії та наголосили на готовності спільно обговорювати з посольством України в Римі зміст підручників щодо української тематики.

30 січня 2021


Посольство закликало виправити неправдиву інформацію про Україну в італійському підручнику

Посольство України в Італії у зв’язку з виявленням фактів спотворення інформації про Україну в шкільному підручнику з географії офіційно звернулося до міністерства освіти Італії, видавництва та автора підручника з проханням виправити відповідний текст.

27 січня 2021


МОН готує відповідь на рішення суду за позовом Портнова

Міністерство освіти та науки надає оцінку рішенню Окружного адмінсуду Києва про задовлення позову Андрія Портнова до МОН щодо проведення додаткової експретизи восьми підручників з Єдиного реєстру судових рішень.

16 грудня 2020


Освітяни діаспори на вебінарі обговорять підручник з української мови як іноземної для вищого рівня

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) в рамках проєкту «Підвищення рівня професійних компетентностей учителя української школи за кордоном» організовує 20 грудня чергову зустріч і запрошує на майстерку «Червоне «Яблуко»: від зернятка до плоду» про підручник з української мови як іноземної для вищого рівня за участі його авторки Олени Синчак.

03 грудня 2020

02 грудня 2020

19 листопада 2020

18 листопада 2020


У Києві презентували адаптований для дітей посібник з історії Криму

В Укрінформі презентували перший адаптований для дітей навчальний посібник "Історія Криму і кримськотатарського народу", який дозволить усім бажаючим познайомитися з правдивою історією Криму і його корінного народу.

10 листопада 2020


В МІОК презентували власний підручник з української як іноземної

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» минуло тижня провів вебінар «Мова – ключ до України» та презентував власний підручник з української мови як іноземної.

23 жовтня 2020


МІОК презентує підручники для вивчення української мови як іноземної

До Дня української писемності та мови Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує на вебінар «Мова – ключ до України», у межах якого відбудеться презентація нових навчальних видань МІОКу – «Ключ до України: міста і люди» (у двох частинах) та дискусія «Сучасні навчальні видання з української мови як іноземної як засіб промоції України». 

21 жовтня 2020


Українка написала підручники для підготовки до держіспиту з англійської для випускників турецьких шкіл

Викладачка англійської мови Катерина Шафак, яка живе та працює в Анкарі, розробила власну методику вивчення англійської мови, спрямовану як на саме опанування мови та успішну здачу державного іспиту з іноземної мови, так і мотивацію школярів до навчання та підняття рівня їхнього загального розвитку.

16 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-