Перрі

29 січня 2020


Як делегація США їздила на інавгурацію Зеленського - оприлюднили документи

Офіційна делегація США на чолі з тодішнім міністром енергетики Ріком Перрі, яка прибула в Київ у травні 2019 року на інавгурацію Президента Володимира Зеленського, порушувала питання боротьби з корупцією та проведення реформ.

14 січня 2020

02 грудня 2019

18 жовтня 2019


Перрі заперечив, що пішов у відставку через "українське" питання

Міністр енергетики США Рік Перрі, який залишає кабінет Трампа, заперечив, що його відставка пов'язана з його участю в політиці адміністрації США на українському напрямі, яка стала предметом уваги в контексті розслідування з імпічменту.


Трамп заявив, що вже знайшов заміну для міністра Перрі

Глава Білого дому підтвердив відставку міністра енергетики Ріка Перрі, який був одним із "трьох амігос" – наближених до президента чиновників, які відповідали за український напрям кабінету Трампа та заявив, що вже знайшов йому заміну.


Від Трампа йде міністр, який відповідав за "неофіційну" політику щодо України — ЗМІ

Міністр енергетики США Рік Перрі, який був одним із кількох високопоставлених осіб адміністрації Сполучених Штатів, призначених президентом Трампом відповідальним за "неофіційну політику" на українському напрямі, має намір піти у відставку.

15 жовтня 2019

08 жовтня 2019


Україна колись зможе постачати сусідам газ внутрішнього видобутку - Перрі

Міністр енергетики США Рік Перрі обговорив з українським міністром енергетики Олексієм Оржелем та польським заступником міністра енергетики Томашем Дабровські питання підвищення енергетичної безпеки в регіоні.

07 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-