Олександр Гогілашвілі

30 грудня 2021


Дружина Гогілашвілі є помічницею Президента, але не має доступу до держтаємниці – ОП

Дружина колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, особиста помічниця Президента Володимира Зеленського Марія Левченко офіційно працює із Президентом, але не має доступу до держтаємниці.

28 грудня 2021


ДБР почало розслідування щодо ексзаступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі

ДБР почало досудове розслідування за фактом можливого вчинення колишнім заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі службового підроблення, а також за фактом можливого перевищення ним службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області.

18 грудня 2021

17 грудня 2021


Шмигаль радить писати депутатський запит, якщо потрібні деталі інциденту з Гогілашвілі

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль порадив народному депутату від ЄС Софії Федині оформлювати депутатський запит, якщо її цікавить інформація про те, хто був разом з Гогілашвілі на тому посту, де стався інцидент.

15 грудня 2021

14 грудня 2021


Арахамія не бачить сенсу в розслідуванні можливого громадянства РФ Гогілашвілі

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не бачить великого суспільного значення у розслідуванні ймовірної наявності російського громадянства в Олександра Гогілашвілі, звільненого з посади заступника міністра внутрішніх справ.

13 грудня 2021


«Мені соромно»: Гогілашвілі прокоментував своє звільнення

Олександр Гогілашвілі, якого уряд звільнив з посади заступника міністра внутрішніх справ, заявив, що йому соромно за свою емоційність та нестриманість, які він виявив під час інциденту на блокпості у Донецькій області.

12 грудня 2021


Зеленський виступає за звільнення заступника глави МВС Гогілашвілі

Президент Володимир Зеленський просить Кабінет Міністрів розглянути питання про звільнення заступника очільника МВС Олександра Гогілашвілі у зв’язку з інцидентом за його участю на блокпосту в Донецькій області.

11 грудня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-