Огризко

реклама

17 листопада 2023


Огризко - про зустріч Байдена і Сі: Штати й Китай на двох полюсах, а РФ навіть у бінокль не видно

Колишній міністр закордонних справ, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко вважає, що зустріч президента США Джо Байдена і глави КНР Сі Цзіньпіна означає повернення до протиборства між демократією і автократією, в якому Україна віднесена до західного світу.

26 вересня 2023

10 серпня 2023


Закон про лендліз не змінить ситуації зі зброєю для України – Огризко

Колишній міністр закордонних справ, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко вважає, що закон про лендліз у разі його продовження не змінить ситуації з отриманням Україною від США необхідних озброєнь через відсутність політичного рішення американського керівництва.

07 червня 2023


Огризко - Заходу: Російська опозиція хоче залишити собі і «велич», і ядерну зброю

Уявна «прекрасная Россия будущего» так званої російської опозиції передбачає подальше плекання «величі» і володіння ядерною зброєю, що з часом обов’язково призведе до появи нового «Путіна».

05 червня 2023


Огризко про численні «мирні ініціативи»: Кремль витягає з рукава останню політичну карту

Численні «мирні ініціативи» різноманітних політиків чи релігійних діячів свідчать про останню відчайдушну спробу Кремля підштовхнути світову громадськість натиснути на Київ з метою початку переговорів.

15 травня 2023


Навіть при зміні влади Туреччина продовжить заробляти на війні - Огризко

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що Туреччина навіть при зміні влади в результаті президентських виборів не відмовиться від своїх національних інтересів і продовжить заробляти і в росії, і в Україні.

12 травня 2023

27 квітня 2023


Огризко вважає, що до розмови Зеленського з Сі треба ставитися «спокійно, з холодним серцем»

Ексміністр закордонних справ, керівник центру дослідження росії Володимир Огризко вважає, що до телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з Головою КНР Сі Цзіньпіном треба ставитися «спокійно, з холодним серцем», бо для України вона поки що нічого не змінює.

22 березня 2023

22 лютого 2023

24 листопада 2022


Війна з рф має закінчитися не переговорами, а підписанням акту капітуляції кремлем – Огризко

Колишній міністр закордонних справ, керівник Центру дослідження росії Володимир Огризко вважає, що війна з росією має закінчитися не переговорами, а підписанням кремлем акту капітуляції на умовах, які йому продиктує Україна разом із країнами Заходу.

04 листопада 2022

02 листопада 2022


Перемога України на полі бою стане також допомогою в деокупації Ічкерії - Огризко

Перемога України на полі бою стане також допомогою в деокупації Ічкерії та інших поневолених росією народів, тому чеченська діаспора зі свого боку має порушувати у світі питання надання нашій країні сучасних озброєнь.

05 жовтня 2022


Огризко назвав умови, за яких Україна фактично претендуватиме на членство в НАТО

У разі успіхів Збройних Сил України на полі бою та швидкого виконання рекомендацій, наданих Європейською комісією при отриманні статусу кандидата в члени ЄС, Україна зможе заявити про готовність до вступу в НАТО і претендувати на ухвалення Альянсом відповідного політичного рішення.

06 вересня 2022


Огризко - про росіян на ЗАЕС: Їх треба вивести з усієї України

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає половинчастою вимогу щодо виведення російських військ лише з території Запорізької АЕС. Справжньою гарантією ядерної безпеки буде тільки їх виведення з усієї території України.

31 серпня 2022


Огризко вважає профанацією ідею організації збройного спротиву в росії

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає профанацією ідею створення за межами рф структури для організації збройної боротьби всередині росії, бо там немає сил, здатних піднятися на спротив.

30 серпня 2022

31 липня 2022


Огризко - про «референдуми» на захоплених територіях: Вирішуватимуть не лаврови, а ЗСУ

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко радить не зважати на заяви росії про плани провести псевдореферендуми на захоплених територіях Херсонської та Запорізької областей.

22 липня 2022


Транзит зброї через Угорщину ризикований, бо деталі можуть стати відомі москві – Огризко

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що Україні слід відмовитися від пропозиції Угорщини щодо транзиту її територією зброї для нашої країни через ризик передачі інформації про це росії.

05 травня 2022

27 квітня 2022


Зустріч у Рамштайні засвідчила, що росії немає місця у цивілізованому світі – Огризко

Зустріч глав оборонних відомств понад 40 країн на авіабазі Рамштайн засвідчила, що нинішній росії немає місця ані серед цивілізованого світового співтовариства, ані у новій системі глобальної безпеки.

23 лютого 2022


РФ до останнього вимагатиме від Заходу гарантій, що Україна не вступить у НАТО - Огризко

Директор Центру дослідження Росії, ексміністр закордонних справ Володимир Огризко прогнозує, що Росія відмовиться від своїх «ультиматумів» Заходу, але до останнього вимагатиме письмових гарантій невступу України до НАТО.


Україні пощастило, що світова демократія «записала» нас до себе – Огризко

Директор Центру дослідження Росії ексміністр закордонних справ Володимир Огризко вважає дуже позитивним те, що на тлі нинішнього геополітичного зіткнення демократії й тоталітаризму світова демократія вирішила «записати» Україну до себе.


Імпорт з Росії корму для тварин чи шампунів попри війну комусь дуже вигідний – Огризко

Директор Центру дослідження Росії ексміністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що в імпорті з Росії на восьмому році війни таких товарів, як корм для тварин чи шампуні, є чиясь особиста вигода.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-