Огризко

24 лютого 2020


Безпеку України забезпечать лише сильна армія та членство в НАТО — Огризко

Анексія Криму та збройна агресія РФ проти України довели, що жодні меморандуми чи домовленості не можуть забезпечити її безпеку,  яка може бути гарантована лише за умови її членства в НАТО та наявності сильної армії.


Огризко: "Криза в та навколо України" – дурніше визначення не може й бути

Формулювання "криза в та навколо України", яке часто використовують різні міжнародні організації та деякі країни, є просто дурною, адже абсолютно не характеризує пов’язану з агресією Росії проти України ситуацію.


Агресія РФ проти України знищила режим ядерного нерозповсюдження – Огризко

Агресія Росії проти України та грубе порушення Будапештського меморандуму, який давав Україні гарантії безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї, фактично знищила сам режим нерозповсюдження ядерної зброї. 

03 червня 2019

28 листопада 2018

16 листопада 2018

27 вересня 2018


Для Росії настає "час Ч" - Огризко

Якщо Росія відмовиться знаходити компроміс з Україною та Європою у питанні ведення миротворчої місії ООН на Донбас, то РФ може отримати санкції, які зруйнують її економіку.

29 серпня 2018

15 січня 2018

04 січня 2018

20 жовтня 2017

21 серпня 2017


Огризко про зустріч Волкера з Сурковим: Не думаю, що отримаємо важливі результати

Колишній міністр закордонних справ України (2007–2009 роки) Володимир Огризко прокоментував сьогоднішню зустріч у Мінську спецпредставника Держдепу США у справах України Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова.

12 квітня 2017


Співробітництво з НАТО: Огризко вітає чітке формулювання стратегічної мети

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає великою перемогою те, що у нещодавно затвердженій Президентом Програмі співробітництва України з НАТО на 2017 рік як стратегічну мету записано курс на набуття членства в Альянсі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-