Огризко

24 лютого 2020


Безпеку України забезпечать лише сильна армія та членство в НАТО — Огризко

Анексія Криму та збройна агресія РФ проти України довели, що жодні меморандуми чи домовленості не можуть забезпечити її безпеку,  яка може бути гарантована лише за умови її членства в НАТО та наявності сильної армії.


Огризко: "Криза в та навколо України" – дурніше визначення не може й бути

Формулювання "криза в та навколо України", яке часто використовують різні міжнародні організації та деякі країни, є просто дурною, адже абсолютно не характеризує пов’язану з агресією Росії проти України ситуацію.


Агресія РФ проти України знищила режим ядерного нерозповсюдження – Огризко

Агресія Росії проти України та грубе порушення Будапештського меморандуму, який давав Україні гарантії безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї, фактично знищила сам режим нерозповсюдження ядерної зброї. 

28 листопада 2018

20 жовтня 2017

21 серпня 2017


Огризко про зустріч Волкера з Сурковим: Не думаю, що отримаємо важливі результати

Колишній міністр закордонних справ України (2007–2009 роки) Володимир Огризко прокоментував сьогоднішню зустріч у Мінську спецпредставника Держдепу США у справах України Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова.

12 квітня 2017


Співробітництво з НАТО: Огризко вітає чітке формулювання стратегічної мети

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає великою перемогою те, що у нещодавно затвердженій Президентом Програмі співробітництва України з НАТО на 2017 рік як стратегічну мету записано курс на набуття членства в Альянсі.

03 лютого 2017


Історики без кордонів: Огризко пояснив, чому поки не може бути спільних проектів з РФ

Українські історики розглядають можливість приєднатися до міжнародної мережі  "Історики без кордонів", проте вважають неможливими жодні спільні проекти з російськими істориками, доки триватиме агресія Росії на Донбасі та окупація Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-