Обленерго

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

27 грудня 2023

28 листопада 2023


Верховний суд підтвердив законність вироку експосадовцям Харківодоканалу й Харківобленерго

Верховний суд підтвердив законність вироку, винесеного колишнім посадовцям Харківобленерго й Харківодоканалу у справі про зловживання службовим становищем зі збитками в понад 19,6 млн гривень.

08 листопада 2023

06 листопада 2023

12 вересня 2023


НКРЕКП дозволив обленерго використовувати гроші з інвестицій для захисту своїх об'єктів

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила операторам системи розподілу використовувати кошти інвестиційних програм для забезпечення інженерного захисту своїх об'єктів.

23 травня 2023


Нацкомісія підвищує тарифи для обленерго на 25-50%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про підвищення тарифів на розподіл електроенергії для більшості компаній-операторів систем розподілу.

04 травня 2023

03 травня 2023

19 квітня 2023

05 квітня 2023

22 лютого 2023


Регулятор оштрафував ще один обленерго через порушення графіків відключення світла

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), наклала штрафні санкції на АТ «Полтаваобленерго» за численні порушення при складанні та застосуванні графіків відключення електроенергії.

21 лютого 2023

15 лютого 2023


НКРЕКП спростовує підвищення тарифів для шести ОСР, що працюють у зоні бойових дій

Національна комісія, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила проєкти про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії  та оприлюднення їх на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій.

14 лютого 2023


Голова Нацкомісії: Будемо перевіряти і штрафувати обленерго, поки є скарги споживачів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, продовжить перевіряти операторів систем розподілу та штрафувати їх за неефективне виконання обов'язків.

13 лютого 2023

06 лютого 2023

31 січня 2023


У Мукачеві просять Зеленського та РНБО націоналізувати Закарпаттяобленерго

У Мукачеві депутати міськради на позачерговій сесії проголосували звернення до Президента Володимира Зеленського та РНБО - просять націоналізувати Закарпаттяобленерго як компанію, що через офшори належить проросійським політикам та громадянам росії.


За недотримання графіків відключень оштрафували ще два обленерго, шість - перевірять

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала АТ «Хмельницькобленерго» та АТ «Полтаваобленерго» на 85 тис. грн за недотримання справедливих графіків відключень.


Чотири обленерго оштрафували через неналежне інформування споживачів та саботаж вимог регулятора

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ПРАТ «Львівобленерго», ПРАТ «Закарпаттяобленерго», АТ «Полтаваобленерго» на 85 тис. грн за неналежне інформування споживачів по графіки відключень.  ПРАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» - за ненадання документів для перевірки.

26 січня 2023

24 січня 2023

17 січня 2023


Три обленерго оштрафували через недотримання графіків відключень світла

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, винесла рішення накласти на «Вінницяобленерго», «Чернівціобленерго» та «Волиньобленерго» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн. за недотримання справедливих графіків відключень.

13 січня 2023


Обленерго мають дотримуватися справедливих графіків виключення світла - Галущенко

Усі оператори системи розподілу (обленерго) повинні дотримуватися справедливості при застосуванні графіків обмеження постачання електроенергії та забезпечити належну комунікацію зі споживачами.

27 грудня 2022

21 грудня 2022


Нацкомісія позапланово перевірить 12 обленерго через недотримання графіків відключень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові виїзні перевірки 12 операторів системи розподілу електроенергії через скарги споживачів на недотримання графіків відключень.

15 грудня 2022

03 листопада 2022


Укренерго надало деталі обмеження споживання електроенергії на 4 листопада

У п’ятницю, 4 листопада Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання на Дніпропетровщині, Кіровоградщині, Запоріжжі, Сумщині, Харківщині та Полтавщині, а також Києві, Київщині, Чернігівщині, Черкащині та Житомирщині.

14 серпня 2022

18 липня 2022

21 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-