Нота протесту

12 серпня 2021

16 червня 2021

25 травня 2021

19 квітня 2021


Україна направила ноту про оголошення небажаною особою радника посольства РФ

Міністерство закордонних справ України направило ноту посольству Російської Федерації в Україні про оголошення небажаною особою одного з радників посольства. Він має протягом 72 годин залишити територію України.

10 лютого 2021


Україна передала Грузії ноту через затримання одеських яхтсменів

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар передав тимчасово повіреному у справах Грузії в Україні Давіду Бочорішвілі ноту щодо затримання в Грузії яхти з українцями Володимиром Дяченком і Юрієм Хомичем.

02 лютого 2021


Вандалізм у Перемишлі: Україна звернулася з нотою до Польщі

Дипломатичне представництво України в Польщі рішуче засудило знищення у центрі Перемишля меморіальної таблички на честь української, польської та єврейської діячок Олени Кульчицької, Вінценти Тарнавської та Гелени Дойч.

28 грудня 2020

17 грудня 2020


Київ надіслав Кремлю ноту у зв'язку з черговим «гумконвоєм» на окупований Донбас

Міністерство закордонних справ України надіслало Росії ноту протесту в зв’язку з черговим направленням на окупований Донбас так званого гуманітарного вантажу з порушенням законодавства України.

13 грудня 2020


Казахстан вручив дипломату РФ ноту через висловлювання про «подаровані території»

Заступник глави МЗС Казахстану Марат Сиздиков вручив тимчасовому повіреному РФ Олександру Комарову ноту через висловлювання депутата Держдуми В'ячеслава Ніконова про подаровані Росією території.

04 грудня 2020


Посольство України надіслало МЗС Польщі ноту щодо календаря з «російським» Кримом

Посольство України в Польщі направило ноту МЗС РП з проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалася навколо напису “Російська Федерація” поряд з кримськими мечетями в календарі на 2021 р. Релігійного Об’єднання мусульман Польщі.

26 листопада 2020


МЗС Азербайджану вручило ноту послу Франції через резолюцію про Карабах

Посла Франції в Азербайджані Захарі Гросса було викликано у Міністерство закордонних справ країни, де йому була вручена нота протесту через резолюцію Сенату Франції про визнання Нагірного Карабаху. 


МЗС надіслало Росії ноту через іще один «гумконвой» на окупований Донбас

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Міністерству закордонних справ Російської Федерації у зв'язку з черговим незаконним переміщенням так званого гуманітарного конвою на окупований Донбас.


МЗС назвало ноту послу України «надмірно емоційною реакцією» Білорусі

Міністерство закордонних справ України вважає виклик посла України Ігоря Кизима до МЗС Білорусі і вручення йому ноти протесту у зв'язку з акціями біля білоруських диппредставництв в Україні «надмірно емоційною і безпідставною реакцією».


МЗС Білорусі вручило ноту послу України

До Міністерства закордонних справ Республіки Білорусь у четвер було викликано посла України Ігоря Кизима в зв'язку з акціями біля дипломатичних представництв Білорусі на підтримку протестувальників проти режиму Лукашенка і затриманих активістів.

06 листопада 2020

26 жовтня 2020


Україна вручила послу Угорщини ноту протесту через агітацію Сіярто на виборах

Міністерство закордонних справ запросило посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто та вручило ноту протесту через незаконну політичну агітацію угорських офіційних осіб на користь однієї з політичних партій на місцевих виборах 25 жовтня.

15 жовтня 2020


Українського посла в Білорусі викликали до МЗС у Мінську через указ Зеленського

Посла України в Білорусі Ігоря Кизима викликали 14 серпня в Міністерство закордонних справ у Мінську через указ Президента Володимира Зеленського щодо залучення до України білоруських IT-фахівців.

11 вересня 2020

28 серпня 2020

27 серпня 2020

12 серпня 2020


МЗС передало Росії ноту протесту через незаконні військові навчання в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ України передало МЗС Росії ноту протесту у зв’язку з проведенням незаконних військових навчань Чорноморського флоту РФ на території тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і Севастополя.

29 липня 2020


В МЗС назвали "страусячою поведінкою" повернення РФ ноти через парад у Севастополі

Те що російське МЗС повернуло Україні її ноту протесту щодо проведення 26 липня в тимчасово окупованому Севастополі так званого «військово-морського параду» свідчить про страусячу поведінку російської дипломатії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-