Нота протесту

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 лютого 2024


Сербія надіслала ноту протесту Хорватії через спалення ляльки із зображенням Вучича

МЗС Сербії направило ноту протесту Хорватії через інцидент зі спаленням ляльки із зображенням сербського президента Александара Вучича під час карнавальної ходи в місті Каштел Старі в Хорватії.

03 лютого 2024


МЗС України передало ноту протесту Нікарагуа через приїзд російської делегації з Криму

МЗС України передало офіційну ноту протесту уряду Нікарагуа через приїзд російської делегації з тимчасово окупованого Криму 23 січня для підписання угод про торговельно-економічне співробітництво та побратимство між Ялтою та Гранадою.

23 листопада 2023

22 листопада 2023

24 жовтня 2023


Вільнюс обурився знесенням у РФ пам’ятного знаку литовському архиєпископу - дипломату вручили ноту

МЗС Литви викликало тимчасового повіреного у справах РФ Олександра Йолкіна та висловило протест через руйнування в російському місті Владімір меморіальної дошки на честь колишнього голови литовського МЗС, архиєпископа Мечисловаса Рейніса.

10 вересня 2023

25 серпня 2023


МЗС Литви вручило Білорусі ноту протесту через інцидент на кордоні

Литовське МЗС вручило ноту тимчасовому повіреному в справах Білорусі в Литві, у якій висловлюється рішучий протест у зв’язку з порушенням державного кордону та випадком пошкодження безпекової інфраструктури на кордоні.

29 червня 2023

15 травня 2023

06 травня 2023

24 квітня 2023


Литва висловила КНР протест через скандальну заяву посла про статус пострадянських країн

Влада Литви викликала повіреного у справах посольства Китаю у Вільнюсі Цю Байхуа до МЗС. Йому висловили рішучий протест проти позиції, висловленої послом Китаю у Франції, згідно з якою так звані країни колишнього СРСР не мають фактичного статусу в міжнародному праві.

30 вересня 2022


МЗС Латвії вручило послу росії ноту протесту через анексію українських територій

Посла рф у Латвії Михайла Ваніна викликали до латвійського МЗС, де начальник управління двосторонніх відносин Нільс Янсонс вручив йому ноту протесту в зв'язку з незаконною анексією територій України та засудженням рішення президента росії про їх включення до складу рф.

29 серпня 2022


Україна вручила ноту послу Туреччини через інформацію про доставку Босфором російських С-300

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Туреччини в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере і вручили вербальну ноту у зв’язку з інформацією про перевезення зафрахтованим міністерством оборони рф судном «Sparta II» ракетних систем С-300 через протоку Босфор.

11 серпня 2022

10 серпня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-