Никифоренко

12 жовтня 2021


Смерть українця у Польщі: прокуратура оскаржила відмову суду арештувати двох поліцейських

Окружна прокуратура у польському Щеціні оскаржила рішення місцевого суду, який відмовив у тимчасовому арешті двох поліцейських, підозрюваних у причетності до смертельного побиття українця Дмитра Никифоренка.

09 жовтня 2021


Смерть Никифоренка у Вроцлаві: звинувачення висунули дев’ятьом особам

Окружна прокуратура у польському місті Щецін висунула звинувачення дев’ятьом особам у справі смерті 30 липня у Вроцлаві 25-річного громадянина України Дмитра Никифоренка. Поліцейським, які брали участь у затриманні і побитті українця, загрожує до 10 років ув’язнення, іншим особам – до п’яти років.

07 жовтня 2021


Польська прокуратура затримала вісьмох осіб у справі про смерть українця Никифоренка

Окружна прокуратура у Щеціні затримала вісьмох осіб у справі про смерть 30 липня у Вроцлаві 25-річного громадянина України Дмитра Никифоренка. Станом на сьогодні прокурори проводять із затриманими слідчі дії.

01 жовтня 2021


Загибель українця у Польщі: у прокуратури ще немає результатів токсикологічної експертизи

Окружна прокуратура у Щеціні (північний захід Польщі) розпочала слідство у справі загибелі після затримання поліцією у Вроцлаві громадянина України Дмитра Никифоренка. У прокуратурі поки що не отримали даних токсикологічної експертизи.

29 вересня 2021


Смерть українця Никифоренка: прокурори зі Щеціна вже проводять слідчі дії

Розслідування справи про загибель українця Дмитра Никифоренка після затримання поліцією у Вроцлаві 30 липня регіональний прокурор у місті Щецін (північний захід РП) передав до Окружної прокуратури цього міста.

27 вересня 2021


У Польщі справу Никифоренка передали до іншої прокуратури

Справу про загибель українця Дмитра Никифоренка після затримання поліцією у Вроцлаві 30 липня рішенням Національної прокуратури Польщі передано з Окружної прокуратури міста Свідниця до регіональної прокуратури у Щеціні, щоб уникнути звинувачень в можливій упередженості у ході слідства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-