Народний рух

21 жовтня 2019

09 вересня 2019


Виставку архівних документів Народного Руху України відкрили у Києві

У Центральному державному архіві громадських обʼєднань України відкрилася виставка “Народний Рух України: від громадської ініціативи до політичної сили”, присвячена 30-й річниці Народного Руху України.

14 квітня 2019

11 квітня 2019

01 лютого 2019

10 січня 2019

28 серпня 2018


У Чернігові попрощалися з Валерієм Сараною – борцем за незалежність України

У Чернігові сьогодні відбулося прощання з відомим громадським діячем і борцем за незалежність України, першим головою Чернігівської крайової організації Народного Руху України Валерієм Сараною.

02 серпня 2018


Одеські активісти Руху просять надати їм держохорону

Лідер Одеської міської організації Народного Руху України Михайло Кузаконь і редактор видання "Громадське слідство" Григорій Козьма звернулися з заявами до поліції визнати їх потерпілими під час замаху на вбивство з застосуванням вантажівки і надати державну охорону.


Наїзд на авто з активістами Руху розслідують як замах на вбивство

Правоохоронці Одещини розслідують обставини наїзду вантажівки на легковик у передмісті Одеси, в якому перебували лідер Одеської міської організації Народного Руху України Михайло Кузаконь і редактор видання "Громадське слідство" Григорій Козьма.


В Одесі вантажівка протаранила легковик з активістами "Народного Руху"

В Одесі сьогодні, 2 липня, на вул. Світлій стався наїзд вантажівки ГАЗ на легковий автомобіль, в якому перебували лідер Одеської міської організації Народного Руху України Михайло Кузаконь і редактор видання "Громадське слідство" Григорій Козьма.

29 травня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-