Наріман Джелялов

01 лютого 2023


Джапарова та віцепрезидентка Бундестагу обговорили кроки для звільнення політв’язнів

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова обговорила з віцепрезидентом Бундестагу Катрін Герінг-Екардт кроки щодо визволення українських заручників Кремля, зокрема засудженого окупаційною владою першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла.

05 жовтня 2022


Джелялов закликав кримчан у будь-який спосіб уникати участі у війні проти України

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов закликав жителів тимчасово окупованого Криму зробити вибір – їхати з півострова чи ні, але в жодному разі не брати участі у війні проти України.

28 вересня 2022


Джелялов прокоментував свій вирок

Засуджений "судом" в окупованому Криму до 17 років ув'язнення перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов у відкритому листі вказав на невідповідність між вигаданою йому роллю у сфабрикованій справі та покаранням.

22 вересня 2022

21 вересня 2022


МЗС рішуче засуджує «вирок» Джелялову і братам Ахтемовим

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує ганебний «вирок» першому заступнику Голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову і братам Асану та Азізу Ахтемовим, винесений сьогодні в тимчасово окупованому Криму.

20 вересня 2022


Джелял розповів про «популярну» статтю для переслідувань в окупованому Криму

Політв'язень кремля, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял у своєму листі розповів про переслідуваних кремлем громадян України, яких, як і його, утримують у Сімферопольському СІЗО.

13 вересня 2022


Незаконне переслідування Джелялова: окупаційним «слідчому» і «судді» повідомили про підозри

Прокуратура АРК повідомила про підозри «слідчому» ФСБ і кримському «судді» за незаконне кримінальне переслідування першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова.

27 серпня 2022


Окупаційні «суди» у Криму перетворюються на поле битви за Україну - Чубаров

На думку голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, окупаційні «суди» у Криму перетворюються на поле битви за незалежну Україну, коли «підсудні» кримські татари заявляють про незаконність окупації Криму російською федерацією.

18 червня 2022

28 березня 2022


"Суд" у Криму не дозволив Наріману Джелялову попрощатися з померлим батьком

Так званий "суд" у тимчасово окупованому Криму відмовив політв'язню Наріману Джелялову у клопотанні про короткостроковий виїзд із сімферопольського СІЗО для прощання на похороні зі своїм батьком.

18 лютого 2022


У Криму «суд» відхилив відводи та клопотання захисту Джелялова та братів Ахтемових

В окупованому Криму «суд» у "справі" стосовно Джелялова і братів Ахтемових відхилив подані захистом клопотання та відводи «судді» і «прокурора». У засіданні оголошено перерву до 21 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-