Наріман Джелялов

25 січня 2022


Посольство США засудило рішення окупантів щодо арешту Джелялова та братів Ахтемових

Посольство США в Україні назвало рішення «суду» окупованого Криму залишити під вартою першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова (Джеляла) та братів Асана й Азіза Ахметових «продовженням кампанії РФ із залякування».

21 січня 2022


Окупанти тримають Джелялова у спецблоці для особливо небезпечних арештантів

У тимчасово окупованому Криму окупаційна влада тримає першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, журналіста Нарімана Джелялова (Джеляла) у спецблоці для особливо небезпечних арештантів.

16 грудня 2021


Посольство США назвало справу Джелялова політично вмотивованою

Посольство США в Україні назвало політично мотивованим затримання і жорстоке поводження з першим заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джеляловим у тимчасово окупованому Криму.


В окупованому Криму Джелялову висунули ще одне обвинувачення

В окупованому Криму попереднє розслідування щодо Нарімана Джелялова та братів Ахтемових у справі про підрив газопроводу в с.Перевальне завершено. Джелялову висунули ще одне обвинувачення – заподіяння майнового збитку підприємству «Кримгазмережі».

15 грудня 2021

26 жовтня 2021


Влада РФ зробить все, аби голос Джелялова в «суді» не пролунав - Полозов

Під час винесення остаточного вироку кримськотатарському активісту, першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову окупанти можуть не дати йому слово на "суді".

22 жовтня 2021

05 жовтня 2021

01 жовтня 2021


Окупанти відпустили активістку, затриману в Криму біля «суду», де слухали «справу Джелялова»

В окупованому Криму активістку Лейлу Яшлавську, яку затримали біля будівлі "суду", де слухали "справу Джелялова", випустили з відділення поліції за п'ять годин після затримання.

30 вересня 2021

23 вересня 2021


Зеленський закликав світ допомогти звільнити Джелялова й ще близько 450 заручників-українців

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародну спільноту підтримати звільнення незаконно затриманих першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова й інших кілька сотень українців, які перебувають у заручниках на території тимчасово окупованих територій і Росії.

22 вересня 2021

16 вересня 2021


У Криму Джелялова помістили в спецблок і поставили на облік як «схильного до тероризму»

У тимчасово окупованому Криму першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, незаконно заарештованого за нібито диверсію на газопроводі, помістили в спецблок СІЗО Сімферополя і направили на профілактичний облік як «схильного до тероризму».

12 вересня 2021

11 вересня 2021


Джелялов заявив, що продовжить боротьбу проти окупації Криму

Заарештований в окупованому Криму перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов заявив, що має намір продовжувати свою боротьбу, перебуваючи в ув'язненні, всіма доступними засобами.

10 вересня 2021

09 вересня 2021

08 вересня 2021


Депутати пропонують Раді ухвалити заяву про незаконне затримання Джелялова в окупованому Криму

У Раді зареєстрували проєкт постанови "Про Заяву Верховної Ради України щодо незаконного затримання першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова та інших представників корінного кримськотатарського народу Криму на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим державою-агресором Російською Федерацією".


Посольство Канади засуджує затримання ФСБ Джелялова та інших кримських татар

Посольство Канади в Україні засуджує затримання заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова і чотирьох інших кримських татар Федеральною службою безпеки Росії.

07 вересня 2021


Україна робить все можливе для звільнення Джелялова — представник Президента

Україна за підтримки міжнародних партнерів докладає всіх можливих зусиль у зв'язку з арештом першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова та чотирьох інших активістів в окупованому Росією Криму.

06 вересня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-