Нацкомфінпослуг

09 лютого 2021

18 листопада 2020

02 липня 2020

25 травня 2020


НБУ на 90% готовий перебрати функції регулювання ринку небанківських послуг - Рожкова

Національний банк у період карантину не переглядав своїх планів, і запуск «спліта», який передбачає передання НБУ функцій із регулювання небанківських фінансових послуг, вже готовий на 90%.

19 травня 2020


Нацбанк оприлюднив Білу книгу "Майбутнє регулювання небанківського лізингу"

Головною метою нового регулювання, запропонованого у Білій книзі "Майбутнє регулювання небанківського лізингу", стане сприяння розвитку ринку фінансового лізингу на засадах прозорості, дотримання прав та інтересів клієнтів.

10 лютого 2020


НБУ та Нацкомфінпослуг уклали меморандум про співпрацю

Національний банк України та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг підписали меморандум про передачу функцій державного регулювання та нагляду за небанківськими фінансовими установами від Нацкомфінпослуг до НБУ.

16 жовтня 2019


Президент підписав закон про "спліт"

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг".

12 вересня 2019


Рада ліквідувала Нацкомфінпослуг

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає ліквідацію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та передачу її повноважень до НБУ та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

19 серпня 2019

20 грудня 2018

03 липня 2017


У Нацкомфінпослуг заявили, що анулювали ліцензії двох страхових компаній

Нацкомісія з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, минулого тижня анулювала ліцензії страхових компаній «Саламандра-Україна» та «ДІМ Страхування» у зв'язку з рядом порушень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-