Мотиватор

12 листопада 2018

05 листопада 2018

29 жовтня 2018


Отримуйте більше, докладаючи менше зусиль

Безліч людей бореться для досягнення своєї мети, буквально працюючи день та ніч. Дослідниця та спікер цього відео закликає Вас припинити це та стверджує, що Ви отримаєте бажане і з меншими зусиллями!

22 жовтня 2018


Руйнуючи мовний бар’єр

Яка головна мета вивчення іноземної мови? Цей хлопець визначив для себе, що мова - це його інструмент у пізнанні інших культур та звичаїв! Цікаво, правда ж?

15 жовтня 2018


Добріша теорія успіху

Втомились від історій успіху та агресивних алгоритмів досягнення вершин? Ми маємо для Вас відео, яке налаштує Вас на “добрий” успіх!

08 жовтня 2018


Заряд правильної мотивації

Скаржитесь на дрібні життєві проблеми та перебуваєте у постійному пошуку натхнення? Тоді Вам точно треба послухати цього дядечка і його правила життя!

01 жовтня 2018


Що стає на заваді у Вашому опануванні мови?

Спочатку Ви були рішуче налаштовані, а потім Ваша мотивація кудись зникла? Ви більше без ентузіазму вчите нові слова та відвідуєте на курси? Давайте розбиратися, що саме слугувало причиною зміни!

24 вересня 2018


Що там з Вашою мотивацією?

Друзі, ми знаємо, що час від часу на Вас може нападати прокрастинація і тоді ніяка вмотивованість не допоможе. Ми хочемо відновити Вашу процездатність і нагадати Вам, навіщо Ви все таки мусите вчити англійську!

17 вересня 2018


Чи живете Ви тим життям, яким Ви хочете?

Дуже часто ми ставимо неправильні пріорітети в житті, обираємо неправильні речі, а в один момент розуміємо, що це не те життя, яке б ми хотіли мати. Ми пропонуємо провести Вам діагностику Вашого життя саме зараз за допомогою цього відео!

10 вересня 2018


Секрети незвичного життя

Як прожити життя так, щоб потім у Вас було відчуття, що Ви здійснили щось вартісне у ньому? Для цього Вам всього лиш треба слідувати правилам, про які розповідається у цьому відео!

03 вересня 2018

27 серпня 2018

20 серпня 2018


Чому треба застеляти ліжко щодня?

Це питання звучить для Вас абсурдно? А ми Вам скажемо, що Ваш успіх має пряму залежність від того, чи виконуєте Ви щодня це маленьке завдання!

13 серпня 2018


Що робить кожного з нас особливим?

Для того, щоб відчути себе впевненим у собі, треба спочатку зрозуміти, що кожен із нас незвична особистість з унікальним характером та рисами! Як у цьому переконатись? Дивіться відео!

06 серпня 2018


Як досягати найамбітніші цілі

Друзі, ми впевнені, що у Вас хоча б раз у житті було відчуття того, що краще і не намагатись досягти якусь мету, адже вона здавалась надто недосяжною. Ми хочемо навчити Вас не боятись та просто переборювати себе!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-