МКС

01 квітня 2023

31 березня 2023


Глава МЗС Австрії підтримав ордер МКС на арешт путіна: Це правильний сигнал

Міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг назвав "правильним сигналом" рішення Міжнародного кримінального суду (МКС) щодо видачі ордера на арешт президента рф володимира путіна.

28 березня 2023


Ордер на арешт путіна руйнує міф про неможливість притягнення його до відповідальності — депутат

Видача Міжнародним кримінальним судом ордеру на арешт свідчить про повну руйнацію міфу щодо неможливості притягнення президента російської федерації володимира путіна до відповідальності.

24 березня 2023


ПАР шукає варіанти, щоб уникнути арешту путіна

Уряд Південно-Африканської Республіки розпочав юридичні консультації щодо того, що робити з ордером Міжнародного кримінального суду на арешт володимира путіна у випадку, якщо російський лідер прибуде на саміт країн БРІКС у серпні.

22 березня 2023


Країни-підписанти Римського статуту мають зобов’язатися арештувати путіна - Блінкен

Кожна країна, яка є членом Міжнародного кримінального суду, в разі появи на їхній території президента рф володимира путіна повинна арештувати його й видати МКС відповідно до ордеру. 

20 березня 2023

18 березня 2023


Рішення МКС серйозно впливає на процеси всередині російських еліт — депутат

Рішення Міжнародного кримінального суду про видачу ордерів на арешт президента росії володимира путіна та російської дитячої омбудсменки марії львової-бєлової серйозно впливає на процеси всередині російських еліт. 


Ніхто не може уникнути відповідальності за злочини: Польща вітає рішення МКС щодо путіна

Польща привітала рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі щодо видачі ордера на арешт президента рф володимира путіна у справі про військові злочини, вчинені росією в Україні.

17 березня 2023


Прокурор МКС: Є підстави вважати, що путін та львова-бєлова відповідальні за депортацію дітей

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан заявив, що є розумні підстави вважати, що президент росії володимир путін та омбудсменка марія львова-бєлова відповідальні за незаконну депортацію українських дітей.


Ордер МКС на арешт путіна підтверджує депортацію росією українських дітей - Герасимчук

Рішення МКС щодо ордера на арешт президента росії володимира путіна та російської дитячої омбудсменки марії львової-бєлової є історичною подією і засвідчує саме депортацію та примусове пенеміщення, а не так звану "евакуацію" українських дітей росією.

14 березня 2023


NASA планує побудувати космічний буксир, щоб вивести МКС з експлуатації

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) планує розробити космічний корабель, який допоможе контрольовано вивести з роботи Міжнародну космічну станцію (МКС) в атмосфері Землі, коли час її перебування на орбіті закінчиться.

04 березня 2023


Примусова депортація українських дітей у росію є проявом злочину геноциду – радник МКС

Міжнародне законодавство допускає широке трактування юридичного визначення для злочину геноциду, але те, що російське керівництво та військові роблять в Україні, зокрема сексуальне насильство та примусова депортація тисяч українських дітей до росії, є проявом геноциду.

03 березня 2023


Crew Dragon зістикувався з МКС

Космічний корабель американської компанії SpaceX Crew Dragon зістикувався з Міжнародною космічною станцією (МКС) у п`ятницю вранці.

28 лютого 2023


В ОП обговорили створення спецтрибуналу для росії з правозахисниками Human Right Watch

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов провів зустріч із представниками правозахисної організації Human Right Watch, де обговорили створення спеціального міжнародного трибуналу, який судитиме російське військове та політичне керівництво.

24 лютого 2023

22 лютого 2023

12 лютого 2023

25 січня 2023

17 січня 2023

11 січня 2023

02 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-