МКС

20 вересня 2023


Прокурор МКС про ордер на арешт Путіна: Нами рухає не політика чи емоції, а докази

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан, за поданням якого судді видали ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової, наголошує, що його рішення було продиктоване конкретними доказами, а не політичними міркуваннями чи емоціями.

06 вересня 2023

03 вересня 2023

17 серпня 2023

04 серпня 2023

27 липня 2023


Держдеп пояснив, як Штати взаємодіють із МКС щодо воєнних злочинів РФ в Україні

Сполучені Штати підтримують розслідування Міжнародного кримінального суду (МКС) у Гаазі, а також інших міжнародних та національних правоохоронних структур, які займаються документуванням і підготовкою справ про воєнні злочини РФ в Україні.

18 липня 2023

15 липня 2023

01 липня 2023

10 червня 2023

08 червня 2023

06 червня 2023


Костін передав Міжнародному кримінальному суду всю необхідну інформацію щодо Каховської ГЕС

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав та надіслав документ, у якому українська сторона надає Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду всю необхідну інформацію стосовно підриву окупантами дамби Каховської ГЕС.


Підрив Каховської ГЕС: Україна скликатиме Радбез ООН і звернеться до Міжнародного суду

Україна вимагає скликання Ради Безпеки ООН та звернеться до міжнародних природоохоронних організацій і Міжнародного кримінального суду щодо дій російських загарбників із підриву Каховської ГЕС.

28 травня 2023


Астронавти NASA встановлять нові сонячні панелі на МКС

Два астронавти Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA), що перебувають на борту Міжнародної космічної станції, виходитимуть у відкритий космос у червні, щоб встановити дві нові сонячні панелі.

22 травня 2023


SpaceX відправила туристів на МКС

Компанія SpaceX відправила зі штату Флорида на Міжнародну космічну станцію туристів. Екіпаж тиждень перебуватиме на борту МКС.

21 травня 2023


Ордер на арешт Путіна: Слідком РФ заочно пред'явив звинувачення прокурору і судді МКС

Слідчий комітет Росії заочно висунув звинувачення прокурору та судді Міжнародного кримінального суду, які видали ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна та російського дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової.

19 травня 2023


Команда Міжнародного кримінального суду збирає докази воєнних злочинів РФ у Херсоні

Команда Міжнародного кримінального суду (МКС) на чолі з Брендою Холліс та у супроводі прокурорів Офісу генерального прокурора та Херсонської обласної прокуратури оглянули в Херсоні місця воєнних злочинів, скоєних росіянами.

19 квітня 2023


Усі країни-підписанти Римського статуту мають виконувати ордер на арешт путіна - Єврокомісія

Усі країни-учасниці Міжнародного кримінального суду мають виконувати ордер на арешт володимира путіна, що був виданий у зв’язку із діями президента рф та його уповноваженою з прав дитини марією львовою-бєловою з організації насильницької депортації українських дітей.

05 квітня 2023


Британія заблокувала виступ в Радбезі ООН росіянки, яка має ордер на арешт від МКС

Велика Британія заблокувала віртуальну участь на засіданні Ради Безпеки ООН уповноваженої з прав дитини рф марії львової-бєлової, яку Міжнародний кримінальний суд оголосив у розшук разом із путіним.

01 квітня 2023

31 березня 2023


Глава МЗС Австрії підтримав ордер МКС на арешт путіна: Це правильний сигнал

Міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг назвав "правильним сигналом" рішення Міжнародного кримінального суду (МКС) щодо видачі ордера на арешт президента рф володимира путіна.

28 березня 2023


Ордер на арешт путіна руйнує міф про неможливість притягнення його до відповідальності — депутат

Видача Міжнародним кримінальним судом ордеру на арешт свідчить про повну руйнацію міфу щодо неможливості притягнення президента російської федерації володимира путіна до відповідальності.

24 березня 2023


ПАР шукає варіанти, щоб уникнути арешту путіна

Уряд Південно-Африканської Республіки розпочав юридичні консультації щодо того, що робити з ордером Міжнародного кримінального суду на арешт володимира путіна у випадку, якщо російський лідер прибуде на саміт країн БРІКС у серпні.

22 березня 2023


Країни-підписанти Римського статуту мають зобов’язатися арештувати путіна - Блінкен

Кожна країна, яка є членом Міжнародного кримінального суду, в разі появи на їхній території президента рф володимира путіна повинна арештувати його й видати МКС відповідно до ордеру. 

20 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-