
Реєстр збитків для України розпочав прийом заяв щодо зникнення безвісти близьких родичів
Реєстр збитків для України (RD4U) відсьогодні приймає заяви щодо зникнення безвісти близьких родичів унаслідок розв'язаної Росією повномасштабної війни.
12 березня 2025
Реєстр збитків для України (RD4U) відсьогодні приймає заяви щодо зникнення безвісти близьких родичів унаслідок розв'язаної Росією повномасштабної війни.
11 березня 2025
Внутрішньо переміщені особи зможуть подавати заяву про відшкодування за вимушене переміщення до Міжнародного реєстру збитків.
07 березня 2025
Кабінет міністрів ухвалив постанову, за якою українці зможуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків ще за шістьма категоріями.
14 лютого 2025
До Реєстру збитків за категоріями «Смерть близького члена сімʼї» та «Пошкодження або знищення житлового нерухомого майна» загалом подали заяви близько 14 тисяч українців.
05 лютого 2025
В Мін'юсті очікують, що вже впродовж 2025-го року міжнародний Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, прийматиме заяви за всіма затвердженими категоріями.
04 лютого 2025
Прогрес у підготовці до запуску Спеціального трибуналу в рамках Ради Європи, завершення створення компенсаційного механізму до Реєстру збитків та розгляд позовів проти РФ Європейським судом з прав людини є частинами єдиної системи, яку Рада Європи створила, аби Росія понесла повну відповідальність за свої злочини проти України.
31 січня 2025
Підготовча робота щодо створення міжнародної Комісії з розгляду заяв, яка присуджуватиме виплати за завдані російською агресією збитки, завершена.
30 січня 2025
Міжнародний Реєстр збитків, завданих агресією РФ проти України, відновив прийом заяв щодо пошкодження або знищення житлового нерухомого майна, що був призупинений після кібератаки на українські реєстри.
29 січня 2025
Генпрокуратура Росії визнала «небажаною» діяльність нідерландської організації RD4U (Register of Damage Caused by the Aggression of the Russian Federation against Ukraine), яка збирає інформацію про шкоду, заподіяну Україні внаслідок вторгнення РФ.
28 січня 2025
Генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе готовий зробити все можливе для завершення роботи зі створення компенсаційного механізму Реєстру збитків та Спеціального трибуналу щодо злочинів РФ.
16 січня 2025
Реєстр збитків, завданих агресією Росії проти України, розпочав приймати заяви за ще однією категорією "Смерть близького члена сім’ї".
03 грудня 2024
У 2025 році для українців стануть доступними 45 видів заяв до міжнародного Реєстру збитків на відшкодування завданих Росією збитків.
Міжнародний реєстр збитків для України вже отримав від українських громадян понад 12 тисяч заяв з лише за однією з категорій – щодо зруйнованого та пошкодженого майна в різних регіонах.
Міжнародний Реєстр збитків для України незабаром відкриє другу категорію – смерть близького родича.
Незабаром відкриємо другу категорію Реєстру - смерть близького родича
15 листопада 2024
У Гаазі 13–15 листопада відбулася третя підготовча зустріч щодо створення міжнародної Комісії з розгляду заяв для України, на якій українська делегація презентувала свою позицію.
08 листопада 2024
Державний реєстр пошкодженого і знищеного майна, куди щомісячно вносять щонайменше 10 тис. обʼєктів, стане основою функціонування міжнародного реєстру збитків. До останнього вноситимуть не лише збитки за знищене житло, а й 44 інші категорії збитків.
19 вересня 2024
У Міністерстві юстиції заявили про роботу над розширенням можливості подання заяв до Міжнародного реєстру збитків через ЦНАПи і, можливо, нотаріусів.
25 липня 2024
Відсьогодні через «Дію» можна подати заяву на компенсацію за знищене та пошкоджене майно до міжнародного Реєстру збитків, заподіяних агресією Росії проти України.
22 липня 2024
Європейська комісія привітала сьогоднішнє рішення Ради ЄС про зміну формату участі ЄС у Міжнародному реєстрі збитків, завданих агресією РФ проти України, зі статусу спостерігача на статус повноправного члена.
13 липня 2024
Станом на середину липня до Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України, подано понад 4,5 тисячі заяв.
02 липня 2024
Кабінет Міністрів зменшив кількість обов’язкових умов для подання заяви про відшкодування втрат до Реєстру збитків.
28 травня 2024
У Києві та Женеві відкрилися офіси Міжнародного реєстру збитків і компенсацій постраждалим від російської агресії, і українці вже подали понад 1 тисячу відповідних заявок.
22 травня 2024
Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія».
17 травня 2024
Міністри закордонних справ 46 країн-членів Ради Європи ухвалили декларацію під головуванням Ліхтенштейна, яка підтверджує підтримку України на шляху до справедливості та відновлення.
19 квітня 2024
Російська Федерація має заплатити за шкоду та руйнування, які завдає Україні в цій війні.
09 квітня 2024
Лише за першу добу роботи Міжнародного реєстру збитків до нього надійшло понад 500 звернень.
04 квітня 2024
Студенти-чоловіки можуть виїжджати за кордон на навчання, розпочалася демобілізація строковиків, мінімальна зарплата зросла до 8 тисяч грн.
03 квітня 2024
Міжнародний реєстр збитків є дієвим механізмом щодо відшкодування завданої агресором шкоди, та найголовнішим є відновлення справедливості.
Символічний запуск Реєстру збитків і перші заяви на компенсацію
реклама