Мішель

26 липня 2021

21 липня 2021

19 липня 2021


ЄС вже передав країнам Східного Партнерства п'ять мільйонів доз COVID-вакцини

Співробітництво між ЄС і країнами "Східного Партнерства" є яскравим прикладом того, що глобальну пандемію COVID-19 можливо подолати лише спільними зусиллями – для боротьби з цією інфекцією ЄС вже поставив або передав країнам-партнерам понад 5 мільйонів доз вакцини.


Шарль Мішель: ЄС буде надійним партнером для «Асоційованого тріо»

Євросоюз був і залишатиметься надійним партнером для країн Асоційованого тріо - України, Грузії й Молдови, як і для всіх країн-членів Східного партнерства, та надаватиме їм підтримку у здійсненні реформ та подальшому зближенні з ЄС.


Зеленський запропонував Мішелю розглянути у Єврораді перспективу «Асоційованого тріо»

Президент Володимир Зеленський вважає, що першим кроком на шляху до членства України, Грузії та Молдови в Європейському Союзі має стати визнання європейської перспективи трьох держав відповідно до статті 49 Договору про ЄС.

18 липня 2021

12 липня 2021

05 липня 2021

28 червня 2021

23 червня 2021

10 червня 2021

07 червня 2021


«Відносини між ЄС і Росією на низькому рівні» - Мішель поговорив з Путіним

Президент Європейської Ради Шарль Мішель провів сьогодні телефонну розмову з Президентом Росії Володимиром Путіним, в ході якої довів критичну оцінку Європейською Радою стану відносин між ЄС і Росією.

25 травня 2021

23 травня 2021

15 травня 2021


Зусилля РФ марні: президент Євроради відреагував на список «недружніх країн»

Президент Європейської Ради Шарль Мішель назвав кроком до ескалації відносин з ЄС та до підриву дипломатичних відносин рішення РФ зі створення переліку країн, «недружніх» до Російської Федерації.

08 травня 2021


Мішель: Відмова від інтелектуальної власності на COVID-вакцини не стане «магічною пігулкою»

Президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що ЄС готовий говорити про призупинення дії патентів на вакцини від хвороби COVID-19 задля сприяння ширшому виробництву, але це рішення не є панацеєю.

22 квітня 2021


Євросоюз планує щороку інвестувати $100 мільярдів у кліматичні проєкти

Євросоюз був першою світовою економікою, яка взяла на себе зобов’язання досягти кліматичної нейтральності до 2050 року, і для досягнення цієї мети європейські країни погодилися інвестувати принаймні 100 мільярдів доларів щорічно.

21 квітня 2021


Президент Євроради схвалив ідею зустрічі з лідерами «Тріо асоціації»

Під час візиту до Тбілісі президент Європейської ради Шарль Мішель погодився з пропозицією Саломе Зурабішвілі провести зустріч керівництва ЄС із лідерами «Тріо асоціації» – України, Грузії та Молдови.

15 квітня 2021


Загострення на сході: Зеленський обговорив із президентом Євроради реакцію світу

Президент Володимир Зеленський поінформував Президента Європейської Ради Шарля Мішеля про загострення безпекової ситуації на сході України та наголосив, що рішуча й адекватна реакція міжнародного співтовариства є запорукою запобігання подальшій ескалації.

26 березня 2021


Єврорада відклала розгляд стратегії відносин з Росією до «фізичної» зустрічі

Глави держав та урядів країн ЄС, які у четвер провели засідання Європейської ради у форматі телеконференції, ухвалили відкласти розгляд стратегії подальших відносин з Росією до наступної фізичної зустрічі.

24 березня 2021


Президент Євроради пропонує відкласти дискусію про відносини з Росією

Президент Європейської ради Шарль Мішель запропонував главам держав та урядів ЄС, які 25-26 березня проведуть дискусію в режимі телеконференції, відкласти стратегічне обговорення щодо відносин з Росією до наступної фізичної зустрічі.

22 березня 2021

03 березня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-