Мішель

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 квітня 2024


Рішення Палати представників США по Україні є чітким посланням для Кремля - Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель привітав позитивне рішення Палати представників США щодо ухвалення нового пакета допомоги для України в обсязі понад 60 мільярдів доларів та назвав його «чітким посланням для Кремля».

20 квітня 2024

15 квітня 2024

14 квітня 2024


Після іранської атаки Ізраїлю ЄС робитиме все для запобігання подальшій ескалації - Мішель

Після атаки Ірану проти Ізраїлю Європейський Союз вважає за необхідне запобігти подальшій ескалації в регіоні, і буде робити все можливе для досягнення цієї мети разом із партнерами.

22 березня 2024


Європейська рада розпочинає переговори щодо членства з Боснією і Герцеговиною – Шарль Мішель

Лідери держав та урядів ЄС на зустрічі в форматі Європейської ради вирішили розпочати переговори про членство з Боснією і Герцеговиною, та доручили Європейській комісії підготувати відповідні правові рамки для таких переговорів.


ЄС може почати переговори з Україною щодо членства ще за Бельгійського головування - Мішель

Європейська рада доручила Раді ЄС швидко опрацювати рамки для переговорів з Україною щодо членства, аби розпочати переговорний процес ще до завершення терміну Бельгійського головування в Євросоюзі.

20 березня 2024


Шмигаль обговорив із президентом Євроради використання для України заморожених активів РФ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, де обговорили важливість правових і практичних рішень щодо використання заморожених російських активів для потреб України.

19 березня 2024


Першочерговим завданням саміту ЄС буде військова допомога для України - Мішель

Одним з головних питань наступної Європейської ради, яка відбудеться наприкінці поточного тижня, буде продовження військової допомоги для України, зміцнення безпеки й оборони ЄС та нарощування спроможностей європейської оборонної промисловості.

15 березня 2024

06 березня 2024

22 лютого 2024

20 лютого 2024

11 лютого 2024

08 лютого 2024

06 лютого 2024


ЄС має виконати свої зобов’язання щодо термінової військової допомоги для України - Мішель

Євросоюз усвідомлює, що Україна терміново потребує більше зброї й боєприпасів для протистояння російській агресії, тож має виконати власні зобов’язання, тому числі, обіцянки поставити Україні 1 мільйон артилерійських снарядів.


Президент Євроради звернувся до Конгресу США з проханням допомогти Україні

Президент Європейської ради Шарль Мішель звернувся до Палати представників Конгресу США з проханням виділити пакет у $60 мільярдів для підтримки України, оскільки вона має критично важливе значення для протистояння України російській агресії.

01 лютого 2024

31 січня 2024


Досягнення угоди щодо допомоги Україні є життєво важливим для авторитету ЄС - Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель напередодні спеціального засідання, на якому вирішуватиметься питання надання багатомільярдної допомоги Україні, наголосив на важливості досягнення домовленості.

26 січня 2024

12 січня 2024

08 січня 2024

07 січня 2024

18 грудня 2023

15 грудня 2023

14 грудня 2023


Мішель відзначив історичне значення рішення Євроради щодо України

Президент Європейської Ради Шарль Мішель відзначив історичне значення рішення Європейської Ради щодо початку переговорів з Україною і Молдовою про входження до ЄС, що є важливим сигналом для народів цих країн та свідченням сили та надійності Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-