Мішель

15 квітня 2021


Загострення на сході: Зеленський обговорив із президентом Євроради реакцію світу

Президент Володимир Зеленський поінформував Президента Європейської Ради Шарля Мішеля про загострення безпекової ситуації на сході України та наголосив, що рішуча й адекватна реакція міжнародного співтовариства є запорукою запобігання подальшій ескалації.

26 березня 2021


Єврорада відклала розгляд стратегії відносин з Росією до «фізичної» зустрічі

Глави держав та урядів країн ЄС, які у четвер провели засідання Європейської ради у форматі телеконференції, ухвалили відкласти розгляд стратегії подальших відносин з Росією до наступної фізичної зустрічі.

24 березня 2021


Президент Євроради пропонує відкласти дискусію про відносини з Росією

Президент Європейської ради Шарль Мішель запропонував главам держав та урядів ЄС, які 25-26 березня проведуть дискусію в режимі телеконференції, відкласти стратегічне обговорення щодо відносин з Росією до наступної фізичної зустрічі.

22 березня 2021

03 березня 2021


Зеленський закликав ЄС запровадити санкції за порушення прав людини в окупованому Криму

Президент України Володимир Зеленський запросив Президента Європейської ради Шарля Мішеля взяти участь у саміті Кримської платформи і закликав Європейський Союз запровадити санкції щодо порушників прав людини в окупованому Криму.


Зеленський: Я не вірю у business as usual між ЄС і Росією без вирішення ситуації в Україні

Президент Володимир Зеленський розраховує, що Європейська рада на стратегічному засіданні наприкінці березня надасть потужний сигнал щодо засудження російської гібридної агресії проти України.

02 березня 2021


Зеленський назвав деструктивною позицію Росії, яка блокує КПВВ на Донбасі

Президент Володимир Зеленський вважає деструктивною й неприйнятною позицію Російської Федерації щодо блокування роботи пунктів пропуску “Щастя” й “Золоте”, а також недопуску міжнародних гуманітарних організацій на тимчасово окупований Донбас.


Зеленський вдячний ЄС за допомогу у проведенні судової реформи

Президент Володимир Зеленський вважає важливим, що офіційний візит в Україну президента Європейської ради Шарля Мішеля розпочався з відвідання Донбасу, і дякує європейським партнерам за експертну допомогу у реалізації судової реформи.

28 лютого 2021

26 лютого 2021


Мішель і Столтенберг назвали спільний пріоритет для ЄС і НАТО

Європейський Союз і НАТО поділяють однакові цінності, постають перед спільними викликами та мають спільні стратегічні інтереси, одним з яких є забезпечення стабільності та безпеки у найближчому сусідстві Євросоюзу.

22 лютого 2021


Угода про «відкрите небо» з ЄС на початку березня ще не буде готова до підписання - Кулеба

Підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Євросоюзом під час візиту президента Європейської ради Шарля Мішеля на початку березня до України не відбудеться, оскільки текст документа потребує додаткового технічного погодження.

17 лютого 2021

11 лютого 2021

10 лютого 2021

09 лютого 2021

18 січня 2021

29 грудня 2020


ЄС і Британія вже завтра можуть підписати двосторонню угоду

ЄС і Велика Британія вже завтра, 30 грудня, можуть підписати угоду про подальші двосторонні відносини і партнерство після завершення перехідного періоду Brexit, текст якої був погоджений після тривалих і напружених переговорів 24 грудня.

24 грудня 2020

23 листопада 2020


Президент Євроради запросив Байдена до Брюсселя

Президент Європейської Ради Шарль Мішель 23 листопада провів телефонну розмову з обраним президентом США Джо Байденом та висловив сподівання на «відбудову» з новою адміністрацією міцного трансатлантичного альянсу на основі спільних цінностей та інтересів.

20 листопада 2020


Компромісне рішення щодо бюджету ЄС не підтримали три країни – президент Євроради

Під час засідання Європейської Ради, де лідери ЄС провели обмін думками щодо багаторічного бюджету ЄС (MFF) та пакету відновлення після коронакризи, керівники трьох держав висловили зауваження до запропонованого компромісного рішення навколо цих документів.

10 листопада 2020

16 жовтня 2020


Brexit-угода має бути виконана в цілому - Президент Євроради

Президент Європейської Ради прокоментував заяву прем’єр-міністра Великої Британії щодо наміру переглянути відносини з Європейським Союзом та про можливість будувати майбутні відносини з ЄС на «принципах глобальної вільної торгівлі».


Попри коронавірус лідери ЄС проводитимуть особисті зустрічі - президент Євроради

Попри те, що відразу два лідери ЄС вимушені були залишити засідання Європейської ради як захід перестороги проти коронавірусу, керівники євроспільноти продовжуватимуть практику особистих зустрічей.

06 жовтня 2020

30 вересня 2020

28 вересня 2020


У розширенні європейської демократії Росія побачила геополітичну загрозу – президент Євроради

У природному розширенні європейського демократичного простору Росія побачила для себе геополітичну загрозу, що стало причиною її брутальних дій як в Україні, так і в Білорусі.

26 вересня 2020

25 вересня 2020

22 вересня 2020


Саміт ЄС відклали - президент Євроради пішов на карантин

Президент Європейської Ради Шарль Мішель оголосив про те, що йде на вимушений карантин у зв’язку із ризиком зараження на коронавірус та про відтермінування Спеціального саміту ЄС, який мав відбутися 24-25 вересня.

16 липня 2020

10 липня 2020


Президент Євроради представив власні "бюджетні" пропозиції

Напередодні саміту ЄС, який наступного тижня має обговорити пропозиції до Багаторічної фінансової перспективи ЄС (MFF) та Інструменту відновлення після кризи коронавірусу, президент Євроради Шарль Мішель представив власне бачення довгострокових бюджетних пропозицій на 2021-2027 роки.

28 травня 2020


Економічний пакет для ЄС слід погодити до сезону відпусток - президент Євроради

Президент Європейської ради Шарль Мішель вважає, що пропозиції Єврокомісії стосовно Фонду відновлення ЄС та Багаторічної фінансової перспективи на 2021-27 рр. є важливим кроком до спільного рішення, яке має бути ухвалене якомога швидше.

27 березня 2020

05 березня 2020

28 січня 2020

27 січня 2020

11 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-