Мішель

22 вересня 2023


Президент Євроради запропонував обмежити право вето на рішення Радбезу ООН

Можливість Росії безкарно зловживати своїм правом вето, блокує роботу усієї системи ООН у прийнятті найважливіших рішень щодо світової безпеки й стабільності, тож для повернення дієздатності цієї інституції ЄС пропонує внести відповідні зміни до Хартії ООН.

21 вересня 2023


Мішель з трибуни ООН підтвердив непохитну підтримку України з боку ЄС

Президент Європейської ради Шарль Мішель під час виступу на засідання Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку підтвердив, що Європейський Союз буде непохитно підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії.

19 вересня 2023

09 вересня 2023


Мішель назвав цинізмом пропозицію Росії поставити 1 мільйон тонн зерна країнам Африки

Президент Європейської ради Шарль Мішель на саміті G20 у Нью-Делі звинуватив Росію у цинізмі та безвідповідальності через розв’язання Москвою війни проти України та блокаду експорту продовольства.

08 вересня 2023


Блокування Росією українського зерна загрожує голодом для 250 мільйонів людей – Мішель

Росія має припинити блокаду та обстріли українських портів, оскільки російська блокада українського зернового експорту на світовий ринок ставить під загрозу голоду життя принаймні 250 мільйонів людей у країнах, що розвиваються.

28 серпня 2023

23 серпня 2023


Євросоюз ніколи не визнає спроби Росії змінити статус територій України – Мішель

Європейський Союз і надалі посилюватиме допомогу для України та ніколи не визнаватиме спроби Росії змінити статус тимчасово окупованих територій України, аби позбавити її народ національної ідентичності.

28 липня 2023

18 липня 2023


Російська агресія є трагедією для України та для усього світу – Мішель

Російське протиправне вторгнення в Україну є трагедією не лише для українців, але для усього світу, порушенням базових принципів ООН, і саме тому світове співтовариство не може дозволити Росії перемогти у цій війні.

15 липня 2023

14 липня 2023

12 липня 2023

11 липня 2023

30 червня 2023


ЄС надає Україні масивну підтримку, щоб привести ближче до європейських армій і до НАТО – Мішель

Європейський Союз не розголошує деталі щодо конкретного співробітництва з владою України у наданні військової допомоги, але ця допомога спрямована на те, щоб підвищити спроможності Збройних сил України та привести їх ближче до стандартів європейських армій та до НАТО.

29 червня 2023


ЄС і НАТО зберігають єдність у підтримці України та реагуванні на події у Росії – Мішель

ЄС і НАТО є дуже близькими організаціями за цінностями та переконаннями, зберігають єдність та взаємно підсилюють одна одну у найважливіших питаннях, зокрема, у продовженні підтримки України та у реагуванні на події в Росії, що відбулися протягом минулих вихідних.

28 червня 2023

24 червня 2023

06 червня 2023

20 травня 2023


Після 2023 року ЄС може запропонувати Україні багаторічний макрофінансовий пакет – Мішель

Президент Євроради Шарль Мішель під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у Хіросімі підтвердив, що ЄС зберігає солідарність з Україною у її боротьбі проти агресії РФ та розробляє новий пакет фінансової допомоги після 2023 року.

19 травня 2023


ЄС у Хіросімі підтвердить підтримку української формули миру - Мішель

Європейський Союз рішуче підтримує запропоновану Президентом України Володимиром Зеленським формулу миру, яка передбачає встановлення миру на принципах територіальної цілісності та поваги до Хартії ООН.

14 травня 2023


Лідери Азербайджану й Вірменії погодилися відновити переговори про кордони

Під час зустрічі у Брюсселі, яка відбулася за посередництва ЄС, лідери Азербайджану й Вірменії погодилися відновити переговори про делімітацію кордонів та продовжувати пошук шляхів для нормалізації двосторонніх відносин.

11 травня 2023

28 квітня 2023

11 квітня 2023


У ЄС більшає симпатиків ідеї Макрона щодо «стратегічної автономії» від США – Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель вважає, що європейські лідери стають все більш прихильними до прагнення президента Франції Емманюеля Макрона до "стратегічної автономії" від Сполучених Штатів.

23 березня 2023


ООН та Євросоюз розглядають російську агресію проти України як один із глобальних викликів

ЄС та ООН мають дуже конструктивне співробітництво у розв'язанні глобальних проблем, серед яких є пошук рішення для зупинки війни росії проти України та подолання її глобальних наслідків для країн, що розвиваються.

21 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-