Мішель

03 лютого 2023

19 січня 2023


Шмигаль зустрівся з президентом Євроради - говорили про оборонну і фінансову підтримку України

Премєр-міністр України Денис Шмигаль і Президент Європейської ради Шарль Мішель на зустрічі у Києві обговорили подальший рух України до ЄС, оборонну та фінансову підтримку.


Україні треба важка зброя і ППО, бо наступні тижні можуть стати вирішальними у війні - голова Євроради

Президент Європейської ради Шарль Мішель вважає, що Європейський Союз має продовжувати надавати Україні важке озброєння і системи ППО, оскільки наступні тижні можуть стати вирішальними у цій війні.

13 січня 2023

10 січня 2023

06 січня 2023


Мішель - про «перемир’я» путіна: Таке ж фальшиве, як і «референдуми»

Президент Європейської ради Шарль Мішель назвав оголошення росії про одностороннє припинення вогню на Різдво по всій лінії бойового зіткнення сторін в Україні фальшивим і лицемірним, як і незаконні анексії та псевдореферендуми.

23 грудня 2022

14 грудня 2022


Зеленський подякував президентові Євроради за допомогу на €18 мільярдів для України

Президент України Володимир Зеленський подякував президенту Європейської Ради Шарлю Мішелю за рішення щодо €18 мільярдів для України в наступному році та за збільшення Європейського фонду миру на €2 мільярди.

13 грудня 2022

12 грудня 2022

01 грудня 2022


Лідер Китаю на зустрічі з главою Євроради закликав до припинення війни в Україні

Лідер КНР Сі Цзіньпін закликав до зусиль щодо припинення війни в Україні під час переговорів із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, заявивши, що це відповідає «спільним інтересам усіх країн Євразії».

16 листопада 2022

15 листопада 2022


Мішель зв’язався з Варшавою та іншими столицями союзних країн з приводу вибухів у Польщі

Президент Європейської Ради Шарль Мішель шокований повідомленнями про вибухи російських ракет на території Польщі та перебуває в контакті з урядом РП, а також інших союзних країн.


Президент Євроради закликав продовжити дію «зернової угоди»

Одним із глобальних наслідків російської агресії проти України стало загострення продовольчої кризи, для вирішення якої необхідно продовжити дію Чорноморської зернової угоди, що була започаткована за ініціативою генерального секретаря ООН.

08 листопада 2022


Китай скасував відеозвернення Шарля Мішеля на відкритті великої торгової виставки у Шанхаї

Влада КНР, відповідальна за проведення Китайської міжнародної імпортної виставки (CIIE) у Шанхаї, скасувала виступ президента Європейської ради Шарля Мішеля на церемонії відкриття.

31 жовтня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-