У штаб-квартирі ОБСЄ відбулася акція солідарності з Україною
У штаб-квартирі ОБСЄ у Відні у вівторок відбулася символічна акція солідарності з Україною за участі представників країн-учасниць, які зібралися із запаленими електричними свічками – як знаком підтримки українського народу та нагадуванням про ціну, яку Україна платить за свободу.