MH17

29 березня 2020

12 березня 2020

10 березня 2020

Справа МН17: ГРУшника Пулатова не арештують, якщо він буде свідком у суді

У разі, якщо підполковник ГРУ РФ Олег Пулатов — обвинувачений у справі збитого літака рейсу МН17 вирішить дати свідчення у судовому процесі, йому можуть надати гарантії того, що його не заарештують.

Справа МН17: прокуратура Нідерландів хоче отримати свідчення ГРУшника Пулатова

Прокуратура Нідерландів хоче отримати свідчення одного зі звинувачених у справі МН17 - підполковника ГРУ РФ Олега Пулатова у суді, який раніше заявив про своє бажання брати участь у судовому процесі.

09 березня 2020

Справа MH17: США наполягають на притягненні до відповіді всіх винних

Державний департамент США привітав початок кримінального процесу в Нідерландах у справі MH17 та нагадав про резолюцію Ради Безпеки ООН, відповідно до якої понести відповідальність мусять усі винні особи.

08 березня 2020

Слідчу групу від України у справі MH17 очолив заступник генпрокурора Мамедов

У Амстердамі 8 березня затвердили оновлений список членів Спільної слідчої групи від України. Від Офісу генерального прокурора до неї увійшли 4 представники. Групу очолив заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

07 березня 2020

Розгляд справи МН17 у Нідерландах вплине і на процес у Міжнародному суді ООН - посол

Суд у справі щодо катастрофи літака рейсу МН17, який розпочнеться 9 березня у Нідерландах, є самостійним кримінальним процесом, проте збиття літака також є частиною позову, поданого Україною проти РФ до Міжнародного суду ООН.

Засновник Bellingcat: Не сумніваємося, що російський захист у справі МН17 буде захопливим

Команда журналістів-розслідувачів Bellingcat, яка проводила свої розслідування щодо збитого у 2014 році над Донбасом малайзійського літака рейсу MH17, рада, що судовий процес у цій справі розпочнеться вже 9 березня.

Процес у Нідерландах щодо МH17 ускладнить відносини Росії із Заходом - польський дипломат

У Нідерландів є “тверді докази” винуватості Росії у збитті малайзійського авіалайнера рейсу МH17 над окупованим Донбасом. Процес у справі МH17 ускладнить на Заході, зокрема у Франції, процес зближення з Росією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-