Мемедемінов

21 вересня 2020

30 липня 2020

04 червня 2020


Блогера Мемедемінова етапували до Ростовської області

Засудженого російським судом цивільного журналіста і медіакоординатора Кримської солідарності Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення у Ростовській області. Захист домагається його умовно-дострокового звільнення.

14 травня 2020


МЗС висловило протест Росії через відхилення апеляції блогера Мемедемінова

МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Воєнного апеляційного суду м.Власиха Московської області відхилити апеляційну скаргу адвокатів блогера та активіста Нарімана Мемедемінова на попереднє рішення Південного окружного військового суду (м.Ростов-на-Дону) за сфабрикованими звинуваченнями у публічних закликах до тероризму.


У Росії підтвердили вирок 2,5 року колонії політв'язню Мемедемінову

У Підмосков'ї російський Апеляційний військовий суд підтвердив вирок українському блогеру з Криму Наріману Мемедемінову, якого раніше Південний окружний військовий суд засудив до 2,5 років колонії поселення за «публічні заклики до тероризму».

01 березня 2020

13 січня 2020

03 жовтня 2019


Правозахисники закликають світ посилити санкції проти переслідувачів блогера Мемедемінова

Правозахисні та медійні громадські організації України закликали світову спільноту посилити санкції проти причетних до переслідування блогера Нарімана Мемедемінова, якому російський суд ухвалив політично мотивований вирок.

02 жовтня 2019


Захист оскаржуватиме вирок блогеру Мемедемінову

Захист громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова має намір оскаржити вирок у вигляді позбавлення волі на строк 2,5 роки, винесений у середу Південним військовим окружним судом Ростова-на-Дону.


Суд РФ дав кримському блогеру Мемедемінову 2,5 року

Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону в середу, 2 жовтня, виніс вирок цивільному журналісту, блогеру з Криму Наріману Мемедемінову, якого звинуватили у публічних закликах до тероризму.

01 жовтня 2019

28 вересня 2019

27 вересня 2019

26 вересня 2019


Суд окупантів відмовив у допиті свідків щодо журналістської роботи Мемедемінова

Суд у Ростові-на-Дону 26 жовтня відмовився допитувати журналістів Олександру Єфименко, Михайла Батрака, Сейтумера Сейтумерова, а також Тараса Ібрагімова, які були заявлені, як свідки захисту у справі громадянського журналіста, блогера Нарімана Мемедемінова.

12 вересня 2019

05 вересня 2019


ФСБ склало показання свідків "під копірку" - блогер Мемедемінов

У Ростові-на-Дону триває слухання "справи блогера Мемедемінова". Громадянський журналіст, обвинувачений Росією в тероризмі, виступив з рядом клопотань, в яких він заявив, що протоколи допитів свідків обвинувачення складені ФСБ "під копірку".

27 серпня 2019


Справа Мемедемінова: суд РФ долучив висновки незалежної експертизи

У вівторок під час засідання Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону захист блогера Нарімана Мемедемінова наполягла на долученні до матеріалів справи рецензії незалежного експерта.

12 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-