Мазур

17 квітня 2020


Говоримо з ветеринаром Наталею Мазур

Гостя розповіла про проєкт, де засудженим, які відбувають покарання у Бучанській колонії №85, передають котиків, щоб ті допомогли їм ресоціалізуватися.

17 січня 2020

16 листопада 2019


За маніпуляції зі статутом Росію мають виключити з Інтерполу – Мазур

У суботу, 16 листопада, спливає останній день, коли Росія може надати польському суду докази щодо нібито винуватості ветерана АТО Ігоря Мазура. Утім він сам заявляє, що це вже не має сенсу, бо він перебуває в Україні, а звинувачення відкидає.

15 листопада 2019

14 листопада 2019


Інтерпол не закрив справу Мазура, вона "у підвішеному стані" - Дещиця

Україна використала факт, що статус Ігоря (Тополі) Мазура в загальній системі Інтерполу через активні дії української сторони було заблоковано до подальшого з’ясування ситуації, і це стало підставою для його повернення з Польщі на Батьківщину.

13 листопада 2019

12 листопада 2019

11 листопада 2019

10 листопада 2019


Мазур разом із консулами їде у Люблін - посол

Працівник Секретаріату уповноваженого ВР України з прав людини ветеран АТО Ігор "Тополя" Мазур нині прямує до Генконсульства України у Любліні у супроводі українських дипломатів.


Мазура передали на поруки генконсула України у Любліні — омбудсмен

Співробітника Секретаріату уповноваженого ВР України з прав людини ветерана АТО Ігоря Мазура передали на поруки генконсула України в Любліні, тож суд з обрання йому запобіжного заходу не відбудеться.


У Раді закликають Польщу не піддаватися маніпуляціям РФ у ситуації з Мазуром

Заступник Голови Верховної Ради та співголова Парламентської асамблеї України та Республіки Польща Олена Кондратюк направила листи віцемаршалкам Сейму Ришарду Терлецькому та Малгожаті Гошєвській з проханням уважно поставитися до долі затриманого українця Ігоря Мазура "Тополю".


Росія виставила на Мазура циркуляр, замість червоної картки Інтерполу — МВС

Для оголошення у розшук ветерана АТО, працівника Офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ігоря Мазура Росія виставила не червону картку Інтерполу, а спеціальний циркуляр, розповсюдження якого обмежене і про який могли не знати українські прикордонники та правоохоронці.


Мазур їхав до Польщі на запрошення колишнього віцеспікера — Мінветеранів

Працівник Офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ветеран АТО Ігор Мазур прямував до Польщі на запрошення колишнього віцеспікера РП, коли у пункті пропуску "Дорогуськ" був затриманий відповідно до запиту Інтерполу.


Стратегія захисту затриманого в Польщі ветерана АТО Мазура вироблена — МЗС

У Міністерстві закордонних справ запевнили, що стратегія захисту затриманого в Польщі ветерана АТО Ігоря Мазура вже вироблена і консули мають досвід у подібних справах, які закінчувалися звільненням затриманих співвітчизників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-