Масандра

18 грудня 2020

17 грудня 2020

15 грудня 2020


Україна готує нові санкції проти РФ через продаж «Масандри»

Україна буде ініціювати запровадження нових міжнародних санкцій проти Росії та судові позови в міжнародних судах через присвоєння та продаж українського винзаводу «Масандра» в окупованому Криму. Також Київ буде вводити національні санкції.

14 грудня 2020

09 грудня 2020


МЗС висловило протест у зв’язку із планами окупантів «приватизувати» Масандру

МЗС висловило рішучий протест у зв’язку із запланованою так званою «приватизацією» Державного концерну «Масандра» і закликало міжнародне співтовариство не брати в ній участі та утриматися від будь-яких форм співпраці з підприємством.

08 грудня 2020


В Україні нагадали про санкції усім охочим купити «Масандру» в окупованому Криму

Незаконне захоплення об’єктів державної, комунальної та приватної власності на тимчасово окупованих Росією територіях АР Крим та Севастополя є злочином, незалежно від форми, яку намагається надати цьому процесу російська окупаційна адміністрація.

17 листопада 2020

16 листопада 2020


В Україні розслідують продаж майна Керченської поромної переправи і «націоналізацію «Масандри»

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим звернулося до Прокуратури АРК і Севастополя у зв'язку з продажем майна Керченської поромної переправи, яке належить Мінінфраструктури України та «націоналізацією» підприємства «Масандра», яке належить Мінаграро.

04 листопада 2020

16 травня 2017


У санкційному списку - Масандра, аеропорт Сімферополь і кримські санаторії

Україна запровадила санкції проти підприємств в окупованому Криму, серед яких - міжнародний аеропорт “Сімферополь”, “Кримська залізниця”, завод шампанських вин “Новий світ”, завод “Масандра”, кілька суднобудівних заводів, конструкторських бюро і державні санаторії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-