Марків

18 січня 2019

23 листопада 2018

13 вересня 2018

06 липня 2018

02 липня 2018

24 травня 2018

Аваков вірить, що італійський суд розставить крапки над "і" у справі Марківа

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков привітав рішення італійської сторони про початок судового розгляду справи бійця Нацгвардії Віталія Марківа і сподівається на спростування необгрунтованих звинувачень.

18 квітня 2018

20 березня 2018

Аваков обговорив з послом Італії справу нацгвардійця Марківа

Глава МВС Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з послом Італії Давіде Ла Чечілія вчергове наголосив, що військовослужбовець Нацгвардії Віталій Марків не причетний до смерті італійського фотографа Андреа Рокеллі.

15 березня 2018

Українці в Чикаго влаштували пікет на підтримку нацгвардійця Марківа

У Чикаго відбувся мітинг у рамках міжнародної акції #FreeMarkiv на підтримку бійця Національної гвардії Віталія Марківа, заарештованого в Італії за обвинуваченням у справі про загибель журналіста Андреа Роккеллі в зоні АТО.

08 березня 2018

07 березня 2018

#FreeMarkiv: учасники акції передали звернення до посольства Італії

Учасники акції на підтримку бійця Національної гвардії Віталія Марківа, якого заарештовано в Італії за обвинуваченням у загибелі журналіста Андреа Роккеллі в зоні АТО, передали лист-звернення дипломатам посольства Італії в Україні.

У центрі Києва - акція на підтримку затриманого в Італії нацгвардійця Марківа

У центрі Києва проходить український етап міжнародної акції #FreeMarkiv, спрямований на підтримку бійця Національної гвардії Віталія Марківа, заарештованого в Італії за обвинуваченням у справі про загибель журналіста Андреа Роккеллі в зоні АТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-