Марків

16 серпня 2019

Українці в Італії пропонують привітати ув’язненого іменинника Марківа листами

Українці в Італії запропонували усім охочим привітати з 30-річчям військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа, засудженого в Італії до 24 років ув'язнення, вітальними листами.

01 серпня 2019

26 липня 2019

24 липня 2019

Зеленський обговорив долю нацгвардійця Марківа із прем’єром Італії

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість невиправдано жорстким вироком італійського суду нацгвардійцю Віталія Марківа та наголосив на важливості неупередженого розгляду цієї справи Апеляційним судом.

19 липня 2019

18 липня 2019

16 липня 2019

НСЖУ вважає упередженим висвітлення справи Марківа в італійських ЗМІ

Національна спілка журналістів України поділяє громадське обурення суворим вироком, винесеним українському військовослужбовцю Віталію Марківу, якого італійський суд визнав винним у вбивстві на Донбасі фоторепортера Андреа Рокеллі.

У МЗС заявили послу Італії про підтримку позиції МВС щодо вироку нацгвардійцю Марківу

Міністерство закордонних справ України повністю підтримує позицію Міністерства внутрішніх справ України щодо несправедливого рішення італійського суду стосовно нацгвардійця Віталія Марківа.

У справі Марківа працюють не тільки адвокати, а й дипломати - Пристайко

Офіційна влада України не втручалася у судовий процес над нацгвардійцем Віталієм Марківим, водночас італійській владі було багато разів пояснено, що ми не допустимо такого поводження з нашими людьми.

15 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-