Лозовий

23 жовтня 2017

22 жовтня 2017

01 серпня 2017

21 липня 2017

11 липня 2017

05 липня 2017


Подання на Лозового комітет Ради не переконало

Регламентний комітет Верховної Ради визнав недостатньо обгрунтованим подання Генпрокуратури про дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Андрія Лозового.


Подання на Дейдея і Довгого передали голові ВР — Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко роз'яснив, що подання на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого не відхилено Регламентним комітетом, а передано Голові Верховної Ради Андрію Парубію.


Луценко заперечує незаконність дій ГПУ у справі Лозового

Генпрокурор Юрій Луценко заперечує незаконність дій ГПУ при проведенні досудового слідства в справі про зняття недоторканності з нардепа від Радикальної партії Андрія Лозового за підозрою у несплаті податків.


Луценко: У справі Лозового про незаконне збагачення наразі не йдеться

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі щодо народного депутата від фракції Радикальної партії Андрія Лозового наразі не йдеться про незаконне збагачення, а тільки про ухилення від сплати податків.

22 червня 2017

21 червня 2017


ГПУ направила до Ради подання на Лозового

Генеральна прокуратура направила до Верховної Ради для розгляду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата  Андрія Лозового.   

01 червня 2017

24 травня 2017


Луценко знайшов "грубі помилки" в поданнях на Лозового і Дейдея

Генпрокурор Юрій Луценко готовий направити до Верховної Ради подання на позбавлення депутатської недоторканності Андрія Лозового і Євгена Дейдея, коли ці документи будуть належним чином підготовлені САП.

22 травня 2017


Нардеп Лозовий подав позов проти Луценка

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявляє, що звернувся з позовом до суду стосовно нібито подання генпрокурора Юрія Луценка про зняття недоторканності з нього.

14 лютого 2017


НАБУ викликає Лозового на допит

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) викликало на допит народного депутата від "Радикальної партії" Андрія Лозового.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-