Льовочкін

03 листопада 2017

18 жовтня 2017


МВС показало ймовірну схему незаконного збагачення Льовочкіна

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін намагається дискредитувати поліцейського, який розслідує його справу, і показали схему можливого ухилення Льовочкіним від сплати податків.

20 вересня 2017

05 вересня 2017


Помірятися рейтингами: Льовочкін припустив, за що йому "мститься" Бурбак

Народний депутат з фракції «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін називає «політичною помстою» заяву лідера фракції «Народний фронт» Максима Бурбака про необхідність притягнення його до кримінальної відповідальності.

01 червня 2017

23 травня 2017


Правоохоронців просять порушити справу проти Льовочкіна

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявляє, що звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати "незаконне збагачення" заступника голови фракції Опозиційного блоку Сергія Льовочкіна.

27 лютого 2017

19 січня 2017


Поділ "Опоблоку" може статися через розкол між спонсорами - директор КВУ

Сценарій можливого поділу "Опозиційного блок" у на менші політичні сили, швидше за все, виник не у зв'язку з бажанням наростити рейтинги, а через розкол між спонсорами партії. У разі такого поділу може виникнути дві дрібніші партії, одна з яких буде більш проросійською, а інша - поміркованою.


В комітеті з нацбезпеки назвали причини для виключення Савченко й Льовочкіна

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони хоче виправити допущені помилки і виключити зі свого складу народних депутатів Сергія Льовочкіна і В'ячеслава Богуслаєва, які фактично не беруть участі в його роботі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-