Лінчевський

24 квітня 2019

27 листопада 2018

22 жовтня 2018

02 жовтня 2018

Комітет Ради одноголосно підтримав звільнення Супрун

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я на засіданні у вівторок підтримав проекти постанов щодо невідповідності займаним посадам виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевского.

22 червня 2018

12 червня 2018

Гройсман — Лінчевському: Працюйте так, щоб усі зрозуміли, ким Ви є насправді

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з в. о. міністра Уляною Супрун та її заступником Олександром Лінчевським, аби поговорити про ситуацію навколо коментаря щодо лікування онкохворих за кордоном.

11 червня 2018

Гройсману пропонують закрити справу скандального чиновника МОЗ

Дисциплінарна комісія не вбачає дисциплінарного проступку у висловлюваннях заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського стосовно програми лікування українців за кордоном і пропонує закрити провадження.

07 червня 2018

Слова Лінчевського використали в політичних іграх – Супрун

В.о. міністр охорони здоров'я Уляна Супрун вважає, що слова її заступника Олександра Лінчевського щодо неефективності програми лікування за кордоном було вирвано з контексту і використано в політичних іграх.

Стенограму з виступом Лінчевського відправили на експертизу

Дисциплінарна комісія направила на проведення державної експертизи стенограму засідання Рахункової палати на предмет оцінювання висловлювань заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського.

06 червня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-