Латинська Америка

реклама

11 грудня 2023

10 грудня 2023

01 грудня 2023

23 листопада 2023

09 листопада 2023

08 листопада 2023


Росія фінансує антиукраїнську кампанію з дезінформації в Латинській Америці - Держдеп

США заявляють, що Росія фінансує тривалу, добре оплачувану дезінформаційну кампанію в Латинській Америці, зокрема наповнює ЗМІ пропагандою та фейковими новинами, спрямованими на послаблення підтримки України.

27 жовтня 2023

15 вересня 2023


В ОП провели онлайн-зустріч із політичними та громадськими діячами країн Латинської Америки

В Офісі Президента відбулася зустріч у режимі відеоконференції з представниками громадсько-політичних спільнот низки країн Латинської Америки щодо наслідків російської агресії та реалізації української Формули миру.

12 вересня 2023


США ввели санкції проти осередків Хізболли в Латинській Америці та Лівані

Уряд США оголосив про введення санкцій проти ключових керівників і фінансових посередників організації Хізболла, які забезпечували діяльність терористичних осередків у Латинській Америці та Лівані.

08 серпня 2023


Зеленський сказав, як можуть допомогти країни Латинської Америки Україні у захисті від агресії РФ

У війні з Росією країни Латинської Америки можуть допомогти Україні у різний спосіб: гуманітарна допомога, розмінування, постачання обладнання для водопостачання, енергетичного сектору та інформаційна підтримка.

02 серпня 2023

27 липня 2023


Україна і Латинська Америка: Зеленський запропонував президенту Бразилії організувати саміт

Президент України Володимир Зеленський очікує від Президента Бразилії Луїса Інасіу Лули да Сілви конкретної підтримки, зокрема організації його зустрічі з лідерами країн Латинської Америки.

19 липня 2023


Учасники саміту ЄС - Латинська Америка підтримали справедливий мир в Україні

Глави країн ЄС і Спільноти держав Латинської Америки та Карибського басейну (CELAC) за підсумками саміту в Брюсселі підтримали зусилля для встановлення справедливого і стійкого миру в Україні, а також виступили за продовження Чорноморської зернової ініціативи.

18 липня 2023


Моравецький: Саміт ЄС-Латинська Америка може не ухвалити декларацію через розбіжності щодо агресії РФ

Декларацію саміту ЄС–Спільнота держав Латинської Америки та Карибського басейну (CELAC) можуть не ухвалити через незгоду країн щодо формулювання відносно російської агресії в Україні.

17 липня 2023

06 липня 2023


Андрій Мельник провів відеоконференцію з очільниками українських громад у Латинській Америці

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник провів онлайн-конференцію з лідерами українських громад країн Латинської Америки та Світового конгресу українців.

05 липня 2023

30 червня 2023

29 червня 2023


Зеленський обговорив із президентом Гватемали можливі формати саміту Україна – Латинська Америка

Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Гватемали Алехандро Джамматтеї військову співпрацю і можливі формати проведення саміту Україна – Латинська Америка.

28 червня 2023


Україна за допомогою Португалії хоче донести правду про агресію РФ до країн Латинської Америки

Україна зацікавлена у допомозі Португалії в донесенні до бразильських та інших латиноамериканських партнерів об’єктивної інформації про наслідки повномасштабного вторгнення РФ та його глобальний дестабілізуючий вплив.

07 червня 2023


Більшість країн Латинської Америки засуджують вторгнення РФ в Україну – Боррель

Європейський Союз і Латинська Америка мають багато спільного у баченні світу, свідченням чого є голосування в ООН щодо ситуації в Україні, під час яких більшість країн регіону засудили вторгнення РФ в Україну.

03 червня 2023


У Латинській Америці підтримають санкції проти РФ, коли знатимуть усю правду про війну - Зеленський

Санкції проти Росії є частиною тиску, який світ має чинити на державу-агресора, і люди у Латинській Америці підтримають їх, коли будуть розуміти, що насправді відбувається в Україні.


Виступи в парламентах дають можливість сказати правду про події в Україні – Зеленський

Україна звернулася до більшості країн Латинської Америки щодо можливості виступу глави Української держави перед парламентами цих держав, щоб розповісти правду про те, що відбувається в Україні.

12 травня 2023


Кулеба закликав країни Латинської Америки у ставленні до війни рф узяти за приклад Гватемалу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав країни Латинської Америки у ставленні до розв’язаної росією війни проти України наслідувати приклад Гватемали і зайняти таку ж принципову позицію.

10 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-