Культура діалогу

03 грудня 2020


За часів Другої світової музей Ханенків втратив до 25 тисяч експонатів - директорка

Музеї України дуже постраждали від катастроф ХХ століття, зокрема під час Другої світової війни. Тільки з Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків за повоєнними підрахунками вивезено або зникло до 25 тисяч предметів.

26 листопада 2020


Нова бібліотека Софії допоможе налагодити діалог між представниками різних церков - філософ

Створення Нової бібліотеки Софії (Премудрості), ініціатором якого виступив Олександр Ткаченко, дасть змогу ознайомити українців з перлинами мудрості різних духовних традицій та налагодити діалог між представниками різних релігійних організацій та церков.

09 листопада 2020

26 жовтня 2020


Метою держави має бути щастя для кожного українця – учасники Національного круглого столу

У Чернівцях 26 жовтня відбувся четвертий Національний круглий стіл на тему «Щастя як мета», під час якого його учасники дискутували про те, чому українці є щасливими або нещасливими, сперечалися щодо того, чи має держава відповідати за щастя своїх громадян.


Держава має стати інструментом, який творить передумови для щастя - письменник Толкачов

В основі кожної державної реформи має бути щастя людей, а не проста зміна тієї чи іншої системи, і держава має стати інструментом, який створюватиме передумови для щастя - забезпечення інфраструктури, безпеки, якісної освіти, якісної охорони здоров'я тощо.


Національний круглий стіл: Козловський розповів, як переосмислив щастя в підвалах «ДНР»

Відомий релігієзнавець, кандидат історичних наук, письменник, громадський діяч Ігор Козловський, який провів 700 днів у полоні бойовиків, стверджує, що щасливим можна бути навіть у «підвалах» у так званій ДНР.

24 вересня 2020


Герої нації та історія: про що говорили учасники Національного круглого столу

Учасники Національного круглого столу "Історія" плідно обмінялися візіями щодо національних героїв та окреслили низку напрямків для подальшої роботи у питанні видатних історичних постатей.


У великих містах України необхідно створювати центри з аналізу місцевої історії - експерт

У великих містах України необхідно створювати аналітичні центри щодо аналізу місцевої історії для поглиблення розуміння важливості ролі різних історичних постатей на регіональному та загальнодержавному рівнях.

22 вересня 2020

10 вересня 2020


Паніотто сказав, що потрібно для створення української політичної нації

Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто вважає, що головна причина відсутності єдності між українцями полягає у тому, що ми більше просунулися в бік формування національно-етнічної, а не політичної держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-