Кривонос

05 червня 2021

28 травня 2021


Україна паралельно з рухом до НАТО має прагнути статусу стратегічного партнера США - Кривонос

Україні не варто розраховувати на позитивне вирішення питання щодо отримання Плану дій щодо членства в НАТО під час Саміту Альянсу влітку цього року. Разом з тим, Україні необхідно прагнути отримати статус стратегічного партнера США поза НАТО.

10 січня 2021

30 грудня 2020


Секретар РНБО подав на звільнення Кривоноса кілька місяців тому – Арестович

Позаштатний радник глави Офісу Президента з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки і оборони Олексій Арестович заявив, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов кілька місяців тому подав на звільнення Сергія Кривоноса з посади свого заступника.

29 грудня 2020

28 грудня 2020


Тероборону треба було створювати ще на початку 90-х – Кривонос

Законопроєкт про територіальну оборону необхідно прийняти якнайшвидше, щоб запустити процес створення тероборони в країні, а всі суперечливі питання можна буде врегулювати шляхом внесення змін та правок до законодавства.

14 листопада 2020

30 вересня 2020


Кривонос: Керівництво країни має обрати - модернізація радянських літаків чи авіація НАТО

Заступник секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос вважає, що керівництву країни потрібно терміново прийняти рішення про модернізацію літаків часів Радянського Союзу або про початок роботи з нашими партнерами щодо використання авіаційної техніки країн НАТО.

25 вересня 2020

25 лютого 2020


У Кривоноса немає доступу до оборонного держзамовлення - Данілов

У заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса немає доступу до державного оборонного замовлення, тому його заклик до Президента Зеленського не підписувати документ у зв'язку з загрозою ракетній програмі є некоректним.

19 лютого 2020


Кривонос просить Зеленського не підписувати оборонне держзамовлення

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос просить Президента України Володимира Зеленського не підписувати державне оборонне замовлення і відправити його на доопрацювання.

03 лютого 2020

19 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-