Кривонос

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 червня 2024


Ймовірний витік інформації: комітет Ради проведе виїзне засідання в НАБУ

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики проведе виїзне засідання, яке пройде у Національному антикорупційному бюро, у зв’язку з тим, що директор НАБУ Семен Кривонос у четвер відмовився прийти на засідання парламентського комітету.


Витік інформації з НАБУ: Кривонос вважає передчасним говорити про справу в комітеті Ради

Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос вважає передчасним обговорювати на засіданні Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики розслідування щодо ймовірного витоку інформації з НАБУ.

11 червня 2024

21 лютого 2024

05 грудня 2023


Збільшення чисельності НАБУ: Кривонос звернувся до народних депутатів

Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос закликав народних депутатів збільшити штатну чисельність НАБУ і пообіцяв у разі виконання цього прохання взяти до бюро дійсно доброчесних осіб.

16 жовтня 2023


Від роботи НАБУ і САП залежить обсяг та швидкість надходження інвестицій - спецпредставниця США

США надають всебічну підтримку антикорупційним реформам в Україні, адже від ефективності роботи НАБУ і САП залежить обсяг та швидкість надходження інвестицій у відновлення країни.

05 вересня 2023

16 серпня 2023

23 червня 2023

21 червня 2023


НАБУ працює над поверненням золота оточення Януковича в Україну - Кривонос

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) спільно з правоохоронцями Швейцарії розслідує кримінальне провадження, у межах якого в цій країні арештовано 600 кілограмів золота оточення експрезидента Віктора Януковича.


Директор НАБУ розповів, як йому подзвонив Зеленський після затримання Князєва

Після затримання Голови Верховного Суду Всеволода Князєва до директора Національного антикорупційного бюро Семена Кривоноса зателефонував Президент Володимир Зеленський, щоби прояснити ситуацію.

20 червня 2023

25 квітня 2023


Заступницею директора НАБУ стала екскерівниця Центру протидії дезінформації Поліна Лисенко

Заступницею директора Національного антикорупційного бюро України призначили колишню керівницю Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони Поліну Лисенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-