Кремнієва долина

23 березня 2021


Принц Гаррі знайшов роботу в Кремнієвій долині

Онук британської королеви Єлизавети ІІ, принц Гаррі, який відмовився від титулу та разом з дружиною Меган Маркл переїхав до США, працюватиме у стартапі, який займатиметься коучингом та питаннями психічного здоров’я.

09 грудня 2020

30 листопада 2020


Стрімінгові платформи: в Україні обрали IT-шників, які поїдуть на стажування до Кремнієвої долини

За підсумками проведення в Україні IT-чемпіонату DEV Challenge, вперше визначено найкращих українських розробників технологій для онлайн-кінотеатру - Cinema Tech, які поїдуть на стажування до Кремнієвої долини.

03 листопада 2020


МЗС та Ukrainian Bridge розвиватимуть співпрацю ІТ-компаній України та Кремнієвої долини

Міністерство закордонних справ та ГО «Інтернет Ініціативи» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у рамках проєкту Ukrainian Bridge задля розбудови взаємовигідної співпраці між ІТ-екосистемами Кремнієвої долини (США) та України.

20 лютого 2020


Українські стартапи отримали спеціальну нагороду на конференції у Кремнієвій долині

Делегація українських стартаперів виявилася найбільш підготовленою серед делегацій 96 країн, які брали участь у конференції венчурних інвесторів Startup Grind Global 2020, що відбулася у Кремнієвій долині.

17 січня 2020

20 грудня 2019


Електровелосипед, дрон і зубна щітка: Україна обрала 15 стартапів для Кремнієвої долини

Міністерство цифрової трансформації України спільно із Startup Grind Kyiv за підтримки програми USAID ("Конкурентоспроможна економіка України") обрали 15 переможців конкурсу Open Call Pitch Event для участі у глобальній конференції у США.

10 грудня 2019


У Кремнієвій долині інвесторам представлять 15 українських стартапів

Міністерство цифрової трансформації України оголошує конкурс технологічних стартапів, 15 переможців якого представлятимуть Україну на глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині.

31 жовтня 2017


Пожежі в Каліфорнії знищили листування засновників Кремнієвої долини

У результаті лісових пожеж в Каліфорнії згоріли близько сотні ящиків з особистим листуванням, записами та іншими документами Вільяма Хьюлетта і Девіда Паккарда, яких вважають засновниками Кремнієвої долини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-