Карантин вихідного дня

28 січня 2021


Грузія вводить «карантин вихідного дня»

У Грузії після поновлення роботи магазинів і громадського транспорту запровадять «карантин вихідного дня» - у містах Тбілісі, Батумі, Горі, Телаві, Поті й Зугдіді по суботах і неділях не працюватимуть громадський транспорт, кафе, ресторани, магазини та ринки.

10 грудня 2020

04 грудня 2020

02 грудня 2020

01 грудня 2020

30 листопада 2020

28 листопада 2020

27 листопада 2020

26 листопада 2020


До ОАСК надійшов іще один позов про скасування карантину вихідного дня

В Окружному адміністративному суді міста Києва зареєстровано позов жителя Чернігівщини з вимогою скасувати постанову уряду про запровадження карантину вихідного дня та компенсувати йому 500 тис. грн за моральну шкоду.

25 листопада 2020


«Дитяча» допомога підприємцям та «пакунок малюка»: за що візьметься Кабмін на засіданні

Кабінет Міністрів у середу погодить деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям на період карантинних обмежень щодо здійснення підприємницької діяльності.

24 листопада 2020


Ткаченко виступає за двотижневий локдаун на новорічні свята

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що краще спланувати двотижневий локдаун на новорічні свята, оскільки ситуація в країні має бути прогнозованою для всіх, хто не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень.

23 листопада 2020


Заходи з підтримки бізнесу на карантині доопрацюють цього тижня - Шмигаль

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства цього тижня має допрацювати показники з підтримки окремих галузей, які постраждали через запровадження карантинних обмежень.

22 листопада 2020

21 листопада 2020

20 листопада 2020


На Банковій прокоментували бурхливу реакцію деяких мерів на карантин вихідного дня

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко вважає, що центральній владі необхідно більше комунікувати з міськими головами, зокрема під час ухвалення рішень, пов'язаних із карантинними заходами в умовах пандемії COVID-19.


Столичним підприємцям планують продовжити пільги до кінця карантину

Міська влада ініціює продовження пільг і спрощення процедур для підтримки малого і середнього бізнесу, які приймалися Київрадою у березні 2020 року. Вони будуть винесені на розгляд депутатів новообраної Київради.

19 листопада 2020

18 листопада 2020

17 листопада 2020


У Яремче помітно зменшилася кількість туристів вихідного дня

У місті Яремче на Івано-Франківщині фіксують зменшення кількості туристів у вихідні, коли заборонено роботу закладів громадського харчування. Найбільше через карантин вихідного дня потерпають зелені садиби.


Рада рекомендувала уряду попереджати українців за тиждень у разі локдауну

Верховна Рада ухвалила рекомендації для Кабінету Міністрів щодо своєчасного інформування українців не пізніше ніж за тиждень у разі посилення протиепідемічних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.


«Незручні маршрути»: МОЗ пояснило, чому COVID-лікарні обирають медики, а не хворі

Не завжди є можливість скерувати пацієнта з COVID-19 до тієї лікарні, куди він хоче госпіталізуватися, тому важливим є дотримання маршрутів пацієнтів з тим, щоб медична допомога була надана вчасно.

16 листопада 2020


МОЗ розраховує, що карантин вихідного дня знизить захворюваність на 15-20%

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сподівається, що завдяки обмежувальним заходам карантину вихідного дня вдасться зупинити процес зростання кількості захворілих на COVID-19 та зменшити цю цифру на 15-20%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-