Грау

08 липня 2021

24 червня 2021


ТКГ не вдалося дійти згоди щодо безпеки та розмінування на сході України – Грау

На засіданні Тристоронньої контактної групи в середу сторонам не вдалося погодити конкретні заходи, які могли б покращити безпекову ситуацію на сході України, як і не вдалося просунутися в обговоренні питання розмінування.

20 травня 2021

15 квітня 2021


В ОБСЄ заявляють про найбільшу кількість порушень «тиші» на сході України з початку року

Кількість порушень режиму припинення вогню у зоні конфлікту на сході України, зафіксованих протягом останніх двох тижнів, досягла найвищого рівня у цьому році і була утричі вищою у порівнянні з аналогічним попереднім періодом.

01 квітня 2021


Зростання кількості порушень «тиші» було предметом розлогих дискусій у ТКГ - Грау

Зростання кількості порушень режиму припинення вогню і загальна ситуація безпеки в зоні конфлікту на Сході України стали предметом розлогих дискусій у робочій групі з безпеки і Тристоронній контактній групі.

18 березня 2021


ОБСЄ закликає уникати заяв і дій, що викликають ескалацію на Донбасі

Спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Хайді Грау закликала учасників конфлікту на Донбасі утримуватися від будь-яких дій і заяв, які могли б бути сприйняті як провокаційні або ведуть до зростання напруженості.

04 березня 2021


Для повної «тиші» на Донбасі потрібна велика політична воля – ОБСЄ

Спеціальний представник діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі посол Хайді Грау заявила, що прихильність режиму припинення вогню в зоні конфлікту на Донеччині в цілому зберігається, але для досягнення повної тиші потрібна велика політична воля сторін.

18 лютого 2021

04 лютого 2021


Спецпредставник ОБСЄ закликала якнайшвидше відкрити КПВВ в Золотому і Щасті

Спеціальний представник Чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Хайді Грау закликала до "якнайшвидшого розв'язання відкритих питань" на шляху до одночасного відкриття КПВВ в Золотому і Щасті.

26 листопада 2020

28 жовтня 2020

29 квітня 2020

16 квітня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-