Граматор

14 листопада 2018

07 листопада 2018


Топ - 25 невірних друзів перекладача (частина 2)

Час від часу ми думаємо, що можна покластись на інтуїцію та логіку у перекладі, але не враховуємо одного нюансу - так званих невірних друзів перекладача. У нас для Вас підбірка з найрозповсюдженіших таких помилок, щоб Ви ніколи не піддавались омані у перекладі тих чи інших слів!

31 жовтня 2018


Топ - 25 невірних друзів перекладача (частина 1)

Час від часу ми думаємо, що можна покластись на інтуїцію та логіку у перекладі, але не враховуємо одного нюансу - так званих невірних друзів перекладача. У нас для Вас підбірка з найрозповсюдженіших таких помилок, щоб Ви ніколи не піддавались омані у перекладі тих чи інших слів!

24 жовтня 2018


Як правильно використовувати -s, -es та -ies

Правило творення множини в англійській мові не таке вже й важке, проте коли доходить до винятків, то зазвичай допускається багато помилок! Так що зараз розставимо всі крапки над “s”!

17 жовтня 2018


Before VS Until

Якщо перекласти два цих слова, то різниця між ними може здатись очевидною, проте коли Ви використовуєте їх у реченні, то все стає не так просто. Тож зараз ми спробуємо елементарно пояснити, як розрізняти before i until!

10 жовтня 2018


Англійські дроби та відсотки для чайників

Нас старанно вчать на уроках математики тому, як правильно читати нецілі числа, проте на уроках англійської мало кому казали про ці правила в іноземній мові. Тож сьогодні виправимо це!

03 жовтня 2018


Все про buy i sell

Практично всі знають звичні значення buy i sell, проте мало хто знає, що за ними приховані і інші сенси! Саме час їх розкрити!

26 вересня 2018


Economic VS economical

В англійській мові безліч слів, які з легкістю можуть ввести Вас в оману. Ми хочемо допомогти Вам не втрапити у мовленнєву халепу і пояснимо сьогодні різницю між economic та economical!

19 вересня 2018


А Ви не сплутали часом частину мови?

Друзі, а Ви знаєте, що приналежність слова до тієї чи іншої частини мови може змінювати його зміст? Сьогодні поговоримо про різницю між аlternate та alternative!

12 вересня 2018

05 вересня 2018

29 серпня 2018


I think: коли є власна думка!

А які шляхи висловлення своєї думки Ви знаєте? Ми радимо не думати про надто складні конструкції - найпростішою і найпоширенішою є I think!  

22 серпня 2018


abowe та below: вище гори, нижче трави

Зазвичай ми вивчаємо тільки базові прийменники у англійській. Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з трішки "вищим і нижчим" їх рівнем - прийменниками Above і Below.  

15 серпня 2018


Викресліть зайве: magazine, journal, магазин

У нашу цифрову еру журнали все одно залишаються актуальними! А чи знаєте Ви як перекладаються ці друковані видання англійською? Ми зараз допоможемо Вам з цим!  

08 серпня 2018


No та ще 5 форм заперечення

Які фрази для заперечення Ви використовуєте? Їх існує декілька і слід правильно їх застосовувати і ми допоможемо Вам з ними розібратися!  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-