Гончаренко

01 серпня 2022

19 червня 2022

26 січня 2022


Делегація України у ПАРЄ відреагувала на повернення Росії

Українська делегація в ПАРЄ закликала Раду Європи діяти більш рішуче проти дій Росії, аби не допустити розв'язання воєнної агресії проти України та розкритикувала ратифікацію повноважень російської делегації в ПАРЄ, проти якої виступала в ході сесійного обговорення.

25 січня 2022


Депутат Гончаренко став віцепрезидентом Комітету з міграції та біженців ПАРЄ

Народного депутата від "Європейської солідарності", члена української делегації в ПАРЄ Олексія Гончаренка обрали віцепрезидентом Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи.

24 січня 2022

17 січня 2022


Слідчі ДБР зустріли Порошенка в аеропорту - Гончаренко

Слідчі Державного бюро розслідувань зустріли в аеропорту лідера політичної партії "Європейська солідарність", народного депутата, п‘ятого Президента України Петра Порошенка, який разом із дружиною, адвокатами і депутатами від "Європейської солідарності" прилетів із закордонного відрядження до Києва.

08 жовтня 2021

29 вересня 2021

28 вересня 2021

03 серпня 2021


Монастирського закликали взяти під контроль розслідування смерті Шишова

У Міжфракційному депутатському об’єднанні «За демократичну Білорусь» вважають, що міністр внутрішніх справ Денис Монастирський має взяти розслідування смерті голови Білоруського дому в Україні Віталія Шишова під особистий контроль , оскільки до цього можуть бути причетні білоруські спецслужби.

22 червня 2021


У ПАРЄ не стали карати Гончаренка за український прапор

У Парламентській асамблеї Ради Європи не знайшли порушень у діях члена Постійної делегації Верховної Ради України в Асамблеї народного депутата Олексія Гончаренка, який продемонстрував у сесійній залі український державний прапор.

19 червня 2021


Проти Шарія порушили нові кримінальні справи - депутат

В Україні проти підозрюваного у державній зраді проросійського блогера Анатолія Шарія порушили нові кримінальні справи – за відмивання доходів, ухилення від сплати податків та махінації у фінансуванні «Партії Шарія».

12 травня 2021

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Депутата Гончаренка позбавили слова у ПАРЄ на три місяці через скаргу російської делегації

Члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Олексія Гончаренка (фракція "Європейська Солідарність") піддали дисциплінарним санкціям у ПАРЄ через скаргу голови російської делегації депутата Держдуми РФ Петра Толстого - позбавили слова в ПАРЄ на три місяці.

24 квітня 2021


Розгляд дисциплінарних санкцій ПАРЄ стосовно Гончаренка перенесли - Мезенцева

Регламентний Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалив рішення про перенесення розгляду дисциплінарних санкцій щодо народного депутата Олексія Гончаренка за відсутності відповідної статті регламенту.

22 квітня 2021

20 квітня 2021


У ПАРЄ Гончаренку не дозволили демонструвати український прапор з передової

У Парламентській асамблеї Ради Європи народному депутату Олексію Гончаренку не дозволили продемонструвати український національний прапор, доставлений із зони проведення Операції об'єднаних сил на сході України.

18 березня 2021


Гончаренко каже, що голова делегації Росії у ПАРЄ написав на нього донос

Голова російської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Петро Толстой поскаржився президентові ПАРЄ на виступ члена постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Олексія Гончаренка на січневій пленарній сесії.

29 січня 2021


Від Крут до Огайо: невідомі факти про легендарного командира Аверкія Гончаренка

Сотник армії УНР, військовий професіонал і видатний український патріот Аверкій Гончаренко командував історічним боєм під Крутами 29 січня 1918 року, що дозволило на кілька днів зупинити наступ загонів полковника Михайла Муравйова на Київ. 

26 січня 2021


Росію навряд чи виженуть із ПАРЄ, але треба оскаржувати її повноваження – Гончаренко

Чинний у ПАРЄ механізм майже унеможливлює накладання санкцій на національні делегації, але оскарження повноважень делегації парламенту РФ матиме негативні наслідки для російської сторони.

07 листопада 2020

18 вересня 2020

12 вересня 2020


Затримання "вагнерівців”: Гончаренко каже, що СБУ відкрила справу щодо розголошення даних

Народний депутат Олексій Гончаренко стверджує, що СБУ відкрила кримінальне провадження щодо ймовірного розголошення даних, які призвели до передчасного затримання 33 бойовиків ПВК Вагнера у Білорусі.

10 серпня 2020


Міжфракційне депутатське об'єднання закликає Раду не визнавати вибори у Білорусі — депутат

Представники міжфракційного депутатського об'єднання у Верховній Раді "За демократичну Білорусь" мають намір зареєструвати у Верховній Раді проєкт постанови щодо невизнання українським парламентом результатів президентських виборів у Республіці Білорусь.

23 квітня 2020

26 березня 2020

04 березня 2020

29 лютого 2020


Гончаренко подав до ВР законопроєкт, який "дозволить звільнити директора НАБУ"

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який, за його словами, дозволить звільнити директора Національного антикорупційного бюро з займаної посади.

27 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-