Гіві

04 квітня 2019

Справу терориста “Гіві” розглянуть повторно

Справу щодо звинувачення у тяжких злочинах члена угруповання «ДНР» Михайла Толстих («Гіві»), який, за деякими даними, вважається загиблим, призначено до повторного розподілу у Павлоградському міжрайонному суді на Дніпропетровщині.

29 грудня 2018

14 серпня 2018

13 квітня 2018

Військова прокуратура наполягає на судовому розгляді справи "Гіві"

Головна військова прокуратура оскаржила рішення Павлоградського суду, який вирішив повернути стороні обвинувачення кримінальне провадження проти ватажка донецьких бойовиків Михайла Толстих, більш відомого як "Гіві".

02 квітня 2018

Суд не може закрити справу терориста "Гіві" – через юридичну колізію

У Павлоградському міськрайонному суді у справі терориста "Гіві" сталася юридична колізія, яку активно підхопили тиражувати окремі ЗМІ. Однак суд не може закрити це кримінальне провадження й пояснює чому.

01 лютого 2018

23 серпня 2017

09 липня 2017

Україна затримала полковника РФ - друга "Мотороли" та Захарченка - журналіст

Українська контррозвідка провела спецоперацію, в результаті якої було затримано друга бойовиків «Мотороли», «Гіві» і ватажка «ДНР» Олександра Захарченка російського полковника Валерія Гратова.

10 лютого 2017

ПутінТБ звинуватило у вбивстві "Гіві" "Зоряна та Шкіряка"

Російський пропагандистський телеканал "Росія 24" повідомив, що за версією "слідства" вбивство терориста "ДНР" на прізвисько "Гіві" (Михайла Толстих) замовили дві людини з прізвищами Зорін та Шкіряк - обидва представники українського істеблішменту.

09 лютого 2017

Відповідальність за вбивство терориста "Гіві" взяли на себе його підлеглі - ЗМІ

Відповідальність за вбивство ватажка батальйону бойовиків "ДНР" "Сомалі" Михайла Толстих ("Гіві") взяли на себе його підлеглі, нібито кинуті "Гіві" під час бою під Авдіївкою наприкінці січня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-